[Fallout 76/Conan Exiles] Szukam ludzi w celu stworzenia zgranej ekipy :)

Witam,

Słowami wstępu: Od dłuższego czasu zrezygnowałem z gier MMO na rzecz gier Multiplayer/Battle-Royale/Sandbox. Poza nadrabianiem gier Single Player główną grą, gdzie spędzam czas jest Fallout 76, aczkolwiek chętnie pograłbym ponownie w Conan Exiles. Lubię eksploracje i questy, aczkolwiek PvE w grach na dłuższą metę zwyczajnie mnie nudzi, dlatego poszukuję głównie osób, które poza zwiedzaniem oraz “potrzebnym grindem” lubują się w rozgrywkach PvP. Dlaczego akurat wybrałem te dwie gry?

Fallout 76: Faktem jest, że ta gra miała tragiczny start, aczkolwiek to samo spotkało ESO i jak widać jest teraz jednym z topowych MMO na rynku. Jeżeli chodzi o questy, to na pierwsze 20 godzin rozgrywki jest co robić i naprawdę przyjemnie się wbija następne poziomy. Problem pojawia się powyżej poziomu 50-go, gdzie główną rozrywką poza eventami jest farmienie jednego i tego samego bossa. Niedługo się to zmieni z powodu wprowadzenia dungeonów. Największą frajdę jednak sprawia mi tryb Nuclear Winter, czyli całkiem dobrze wykonany tryb BR. Nie ukrywam, że przed wprowadzeniem dungeonów oraz poprawieniem trybu Survival będzie właśnie tryb Battle-Royale.

Conan Exiles: Eksploracja, wydobywanie surowców, otaczający świat oraz budowanie to jedne z nielicznych atrakcji, które oferuje ta gra. Ze wszystkich gier tego typu Conan Exiles wciągnął mnie najbardziej. Niestety przy braku stałej ekipy na serwerach PvP odechciewa się grać, dlatego szukam osób, które poza lataniem po świecie byliby zainteresowani wspólnymi raidami na bazy wroga. Tryb PvE/PvE-C nie wchodzi w grę, ponieważ światy te są opanowane przez liczne budynki/miasta innych graczy, co odbiera całą frajdę z zabawy. Poszukuję zarówno budowniczych, eksploratorów jak i wojowników, którzy byliby chętni na stworzenie małej, lecz aktywnej społeczności gotowej zawalczyć o dany serwer (prawdopodobnie oficjalny PvP).

Wszelkie pytania najlepiej zostawiać w tym temacie.

Pozdrawiam,
Adeshal

Siem.
Mogę pograć w conana. Serwer PVP też mi pasuje. jak coś odezwij się tutaj albo na discorda
LeniwyZabijaka#3348

Dla zainteresowanych po pozostawieniu posta w tym temacie podaję adres Discorda, na którym będziemy przesiadywać.