Fallout 76

Hejka, powiedzcie mi proszę jak wygląda polityka dodatków do Fallout 76, czy trzeba je kupowac czy są za darmo?

Nie da się ukryć, że świat Fallouta mnie dopadl. Bedę planował kupic Fallout 76, zastanawia mnie czy są jakieś płatne dodatki? Jak to z nimi ogólnie jest, czy wychodzą jakieś DLC, dodatki itp. Wolalbym skompletować wszystko przy zakupie i mieć spokój.

A jak z kondycją gry? Dużo osób?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Wszystkie DLC i duże aktualizacje są darmowe, jedynie płatne są jakies duperele kosmetyczne i inne mikrotransakcje. https://fallout.fandom.com/wiki/Fallout_76_updates

Graczy ogólnie sporo widać ile tak na prawdę serwery uciągną, ale no biega troszkę, na BR średnio 30-40 graczy tak jak było planowane do 50 graczy br. Co do optymalizacji to już inna bajka, słabo jest z tym ale no, grywalne jest. A co do samego fallouta 76 no to kupujesz go i masz wszystko, kosmetyczne rzeczy szybko się zdobywa, punkty szybko się wbija, battle pass też jest darmowy w 100%, można kupić levele za wyfarmione punkty albo po prostu sobie go wbijać na spokojnie. ale no grasz z gamepassa i wszystko masz, albo kupujesz kopie sobie na steam lub gdzieś indziej i tez wszystko masz.

Warto zagrać, questy potrafią być całkiem ciekawe i różne mimo wszystko tylko że polecam kupować na przecenie a nie za pełna cenę, osób trochę widać mimo że każdy świat ma ograniczona liczbę jaka może pomieścić, co jakiś czas wychodzą usprawnienia gry, dodatkowa zawartość i plansza score (taki battle pass z gier)

To samo pytanie zadawałem sobie parę dni temu. Myślałem że jak wyjdzie update to będzie jakaś promocja (i pewnie będzie w weekend), bo na steamie teraz ponad 160 zł. Zobacz sobie na empiku ja w poniedziałek zapłaciłem 41 zł także grosze. I powiem szczerze za taką cenę zagrać w grę z takim contentem to naprawdę warto. Pochłonęło mnie całkowicie. Można się doczepiać do optymalizacji itp. ale ja bardziej skupiam się na samej przyjemności z rozgrywki i jak na razie jest ekstra.

Cudownie, że tak to wygląda. Pewnie skusze się za niedługo na Fallouta 76 (narazie ogrywam F4). Podejrzewam, że o tej grze ludzie jeszcze usłyszą tak jak bylo z ESO.

Zenimax już chyba tak ma, że wydaja niedopracowanego crapa a potem go łatają i wychodzi hit.

Dzięki za odpowiedzi!

Na PS4 wbiłem jakiś 250poziom i bawiłem się świetnie. Cieszy mnie na prawdę fakt, że twórcy tak mocno ją wspierają. Ja przestałem grać osobiście dlatego, że nie maiłem z kim, ale gra warta uwagi.

meh i bleh gratis to uczciwa cena za tą grę…

Dla ciebie uczciwe było by okno życia, niezależnie od tego ile masz lat

O ile na początku istnienia tej gry bym ją odradził mimo ze grałem to teraz ją mogę polecic mimo ze nie gram :stuck_out_tongue: naprawde dobra robota z tym co beth zrobila z F76.