Fantasy itp

Przeleciałem po tematach 5 ostatnich stron i nie było takiego zapytania.

Szukam czegoś w klimatach fantastycznych/średniowiecznych - może być nawet wcześniej (jak np. Kingdom). Żadnych romansów, ecchi, haremów, szkolnych mundurków czy głównych bohaterów ciot. Im więcej walki i intryg różnego rodzaju tym lepiej, wątki komediowe jak najbardziej tak, ale komedia nie jest moim obiektem szukań :)

Oto lista co oglądałem, oglądam i o czym mam świadomość, że istnieje: https://myanimelist.net/animelist/Elitar

Dzięki ;-)

jak na taka liste dziwie sie ze Gintamy nie masz obejrzanej a tak to nie mam pomyslow moze Berserk wersja 3 filmowa dla porownania do starej serii

BTW seria Working ktora obejzales ma wiecej niz 2 sezony a tylko 2 na liscie widze :)

Katanagatari, miecze są, ale nie jest to średniowieczne/fantasy europejskie. Ale anime genialne polecam. Najbardziej mi pasuje manga berserk, ale pewnie już czytałeś(anime odpowiedniki są słabe/beznadziejne, ale film nie jest zły).

Berserk manga jestem na bieżąco, a filmy są na liście :)

Gintama jest "on-hold" - jakoś nie mogę do tego powrócić, a oglądanie od nowa nie brzmi apetycznie.

Working oglądałem dawno temu - wtedy jeszcze byłem młody ;)

Miałem nadzieję na więcej tytułów typu Berserk, Rokka no Yuusha, Shingeki no Kyojin, Sengoku Basara, Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin, Nanatsu no Taizai, Kingdom, Arslan Senki czy też Claymore, ale najwyraźniej wszystko już obejrzałem :D

Dzięki za Katanagatari, ogarne.

@Elitar możesz jeszcze shingeki no bahamut spróbować tu masz opening

Owari no Seraph warto zobaczyc, ale do Berserka czy Claymore to mu raczej daleko.

P.S Gardze anime ;P

Gintame kontynuuj :D

Break Blade, Nobunaga The Fool,, Log Horizon, żadnego z nich nie znalazłem na twoim MAL'u ^^

Dzięki za animki. Do Break Blade jeszcze podejde, Log Horizon olewka, bo nie lubie anime na bazie MMO.

Chce się tylko pochwalić, że przekroczyłem liczbę 10 000 epów na MALu (tzn oficjalnie jest to 9999, bo mal najwyraźniej nie obsługuje 5 cyfrowych liczb) i zdążyłem z tym przed końcem 2016, a taki był mój cel od początku tego roku. Nic wielkiego, a cieszy :)

O! Temat wart odpowiedzi.

Hyouge mono

Sarai-ya goyou

Souten korou

Shigurui

Afro Samurai

Basilisk

Berserk

Casshern Sins futurystyczne ale klimat sie spodoba

Claymore

Druaga no tou

Elf wa karu mono-tachi

Eikoku koi monogatari emma moze nie sredniowiecze ale b dobry dojrzaly romans.

Ixion saga DT

Juuni kokuki

Jyu oh-sei

Katanagatari

Kekkaishi - wspolczesne ale sie tego nie odczuwa, dobry klimat

Kemono no souja Erin

Kino no tabi

lodoss tou senki

samurai 7

samurai champloo

seirei no moribito

Shingeki no bahamut

slayers

sword of the stranger

trigun

Chyba dosc. zapraszam ponownie za rok ;3

Masz jeszcze mojego mala, widze ze lubisz te serie co ja

https://myanimelist.net/animelist/Gnieznianin

Przeleciałem po tematach 5 ostatnich stron i nie było takiego zapytania.

Szukam czegoś w klimatach fantastycznych/średniowiecznych - może być nawet wcześniej (jak np. Kingdom). Żadnych romansów, ecchi, haremów, szkolnych mundurków czy głównych bohaterów ciot. Im więcej walki i intryg różnego rodzaju tym lepiej, wątki komediowe jak najbardziej tak, ale komedia nie jest moim obiektem szukań :)

Oto lista co oglądałem, oglądam i o czym mam świadomość, że istnieje: https://myanimelist.net/animelist/Elitar

Dzięki ;-)