Feromony

Witam. Jakiś czas temu dostałem swoją wymarzoną pracę w jednej z większych warszawskich firm. Oczywiście większe zarobki ale również większa odpowiedzialność oraz stres.

W pracy mam do czynienia z klientami i moje wyniki zależą od tego ile umów podpiszę. Jest tam target i trzeba go dotrzymać.

Jakiś czas temu zacząłem się interesować technikami manipulacji w biznesie. W jednym z artykułów był opisany wpływ feromonów. Ponoć łady zapach sprawia,że osoba z naprzeciwka ma o wiele lepsze nastawienie. Co o tym sadzicie?Czy feromony rzeczywiście mogą być takie skuteczne?

To sie nazywa praca na akord. A co do twego zapachu to wystarczy sie umyc.

To jak ładnie pachniesz , ładnie wyglądasz kreuje Twój wizerunek w oczach klienta jak i innych pracowników. Jest to logiczne i wiadome od wielu wielu lat....

Feromonów obecnie jest sporo. Nie kupuj tanich feromonów na allegro od nieznanych sprzedawców bo się zawiedziesz. Coś co jest tanie w wielu przypadkach nie jest warte uwagi i tak właśnie jest w przypadku feromonów. Warto jest zainwestować w coś porządnego . Mogę Ci polecić Love & Desire ( których sam obecnie używam) , ewentualnie skoncentrowane Pheromone Essence .

Nad konkretnym rodzajem jeszcze się nie zastanawiałem. Na razie przegladałem sobie poszczególne zapachy ale szczerze powiedziawszy to każdy sprzedawca zachwala że jego feromony są najlepsze i w sumie już nie wiadomo na co się zdecydować. Gdzie kupowałeś swoje ? Dostanę w sklepach stacjonarnych w 3 city bo fajnie byłoby jednak przed kupieniem przetestować i zobaczyc czy zapach odpowiada czy nie? Czy trzeba zamawiać jednak przez internet?

Czy dzięki temu można poprawić wyniki sprzedaży ? I jak się maja w porównaniu do tych lepszych perfum znanych firm? pracuję w biurze obsługi klienta i mam kasę za to ile sprzedam tak więc w sumie by mi się coś takiego przydało :wink:

Im bardziej pozytywnie klient jest do Ciebie nastawiony tym sprzedaz jest lepsza. To logicznze. Są na to różne triki Feromony są jednym z nich. Nie licz na to, ze od razu dzieki zapachowi staniesz się mistrzem sprzedaży ale na pewno powinno Ci to w jakimś stopniu pomóc.

Zamawiałem je w sieci. Jest wiele sklepów, w ktorych je znajdziesz tak więc możesz sobie zawsze poszukać w google. Poczytaj sobie również opinie, mnie własnie opinie namówiły na kupienie love desire bo mają najbardizej pozytywne. Buteleczka z wyglądu średnia ale jeśli mam porównywać do innych perfum to trzymają się naprawdę świetnie. Spokojnie 8 godzin. No i chyba za nie właśnie zebrałem jak do tej pory najwięcej miłych słów. No i są dwie wersje. Niebieska i ta ciemna.W ciembej butelce jest droższa. Mam obie ale ta ciemna jest moim zdaniem znacznie lepsza bo zapach jest mocniejszy.

Miałem do czynienia z perfumami z feromonami Love & Desire potwierdzam co tutaj pisze kolega. Obecnie używam innych ale te bardzo miło wspominam Naprawdę skuteczny środek, działają na współpracowników tak wiec masz o wiele lepsze efekty w pracy niż wcześniej. Aktualne jednak wolę pheromone essence bo są bezzapachowe i można łączyć je z róznymi zapachami a sam lubię kupować sobie rózne perfumy.

Nie jest to jakaś droga inwestycja tak wiec warto jest kupić. Chociażby po to aby przetestować na własnej skórze jak to działa.

Polecam tak jak kolega powyżej Pheromone essence. Tanie nie są ale aktualnie to chyba najmocniejsze feromony na jakie można się zdecydować. Jesczze niezłe są the edge, wypróbowałem oba jednak pheromone essence dawały lepszy efekt. NO i nie załamuj się. Jeśli jedna laska Ci odmówi to sprobuj z inną. Trzeba niekiedy wybrać się na mega wiele spotkań aby poznać kogoś konkretnego.

hmm

Moim zdaniem mają duży wpływ, dużo chętniej nawiązuje się współprace z zadbaną osobą a przy tym kulturalną i potrafiącą dobrze coś sprzedać :slight_smile: Sama nie próbowałem ale w sumie również się zastanawialem czy sobie nie przetestować. Pewność siebie ma tutaj również kluczowe znaczenie :slight_smile:

Feromony to bardziej manipulacja drugim człowiekiem, za pomocą zmysłów. Nie wiem jednak czy jest to fair…

A co w tym jest nie fair? Możemy poprawić swoją prezencje na wiele sposobów. Eleganckim ubraniem, zachowaniem, markowymi dodatkami (jak zegarek). Perfumy to po prostu jeden z elementów jakie mogą sprawić, ze druga osoba będzie chciała z nami chętnie współpracować oraz nie ma w tym niczego złego.Logiczne jest, ze o wiele lepiej będzie Ci się współpracowało z osobą zadbana w garniturze a nie z jakimś kloszardem.