Feudalnie.pl || Life is Feudal Server PVP/PVE Mody || Zapraszamy na server || Feudalnie.pl

sign

Jeśli jesteś fanem tej gry, ale znudziło Ci się rutynowe budowanie, znane przepisy i szybki postęp, to dobrze trafiłeś, ponieważ nasz serwer jest wyjątkowy.

Stworzyło go kilka pasjonatów, którzy próbowali „reanimować zwłoki” .

Zmieniliśmy wszystkie przepisy, dodaliśmy wiele nowych obiektów, zmieniliśmy metody wytwarzania różnych przedmiotów na nowych obiektach i mamy w pełni rozwiniętą automatyczną zawartość statku, która nie wymaga interwencji administratora.

Występuje godzina wojny , która pozwala na napady na nagrobki na innych roszczeniach, a podczas tego wydarzenia możliwe jest także przejmowanie placówek. Nasz serwer nie jest jak każdy inny; istnieje mnóstwo zawartości PVE, która jest ściśle powiązana z zawartością PVP.

Zaintrygowany? Zapraszamy do sprawdzenia naszej ciężkiej pracy i wybrania się w podróż w nieznane.

Wybrane funkcje:

:white_check_mark:Nie możesz zostać zlootowany na swoim claimie, nasze skrypty zapewniają dodatkową ochronę w przypadku claimu T1.

:white_check_mark:To NIE jest serwer wynajmowany przez amatorów. Jest zrobiony przez nas od zera i hostowany na normalnym dedykowanym serwerze.
:white_check_mark:Mamy wiele niestandardowych przepisów i w pełni funkcjonalnych statków handlowych. Mocno przerobiliśmy jubilera, krawca, alchemika. (edytowane)

:information_source:Zapraszamy na nasza strone internetowa oraz discorda na której można znaleźć więcej informacji.

https://feudalnie.pl/?lang=pl