FF XIV ONLINE - COMPLETE EDITION -58% w oficjalnym sklepie square enix

Nie widziałem by ktoś wrzucał tę ofertę, a imo jest bardzo opłacalna. Za 17 euro jest pakiet podstawka + heavensward + stormblood (i oczywiście 30 dni startowego abonamentu).
Także jak ktoś się zastanawia nad kupnem i szuka korzystnej opcji, to polecam kupić bezpośrednio na SE. Ogólnie odradzam też wersję steam, rzadziej są promocje.

Nie oplaca sie complet teraz kiedy za 4 dni jest dodatek i kupujac Shadobringersow ma sie poprzednie DLC w pakiecie. Bezsensowana strata kasy :slight_smile: Juz lepiej wychodzi kupic podstawke ktora jest w promocjia takze za 10 $ + shadobringersow. Zaoszczedzamy 8 euro jkabysmy kupili complet a pozniej i tak trzeba dokupic shadowy.

1lajk

dla nich nowy dodatek jest nieosiągalny, 150zł to pzrecież majątek jest, dom można za to postawić
Dlatego często grają na dodatkach wstecz by po taniości ograć bardzo dobrą grę chociaż trochę, w shadowbringer to oni zagrają jak wyjdzie następny dodatek

Edycja Complete: 17 Euro = około 72 zł (w tym dostajemy premkę na 30 dni wartą około 50zł)

Zakup Shadowbringers (około 155 zł) + 50 zł premka = 205 zł

Różnica? 205-72= 133 zł - prosta matematyka.

Gracz, który ukończył/jest na ukończeniu fabuły z pewnością powinien zakupić teraz SHB, natomiast jeżeli ktoś jest nowym graczem to kupowanie SHB w tym momencie mija się z celem ( i tak dostanie wszystkie zmiany do postaci, a fabuły nie liźnie jeszcze przez 2-3 miesiące, a wtedy dodatek na pewno stanieje i po zakupie wyjdzie na plus).