Ff xiv

A na jakim serwerze grasz, bo tego nie wychwyciłem w poście.

1. Podaj serwer na którym grasz.

2. Muszę Cię zawieść, ale raidy w tej grze to naprawdę nie jest nic specjalnego, są fajne, efektowne i na pewno dają przyjemne uczucie nostalgii kiedy spotykasz bossy ze starych fajnali, jednak nie jest to coś, co ludzie z zapałem i chęcią robią i robią, tak więc zastanów się czy na pewno chcesz grać w ten tytuł, jeżeli to na raidach Ci najbardziej zależy.

3. Exp nie będzie w żaden sposób mijał ciekawiej mając kogoś do bezpośredniej gry, ewentualnie kogoś na komunikator głosowy od tak, żeby pogadać. Grając pierwszy raz robisz tylko story questy, do czego żaden drugi gracz Ci się nie przyda, one spokojnie poprowadzą Cię do maksymalnego poziomu doświadczenia i end-game'u

Lol ja glownie gram i moja gildia tez tyko dla rajdow .... Szczerze to bardzo malo osob ktore znam w finalu nie robi raidow. Przeciez one sa o wiele lepsze niz te wowoskei gdzie wiekszosc czasu stoi sie w miejscu i spamuje skilami. Nie wiem Derp czmeu uwazasz ze ludzie nie robia z zapalem raidow ? Marchewka jest i to bardzo duza patrz bisowy gear , mounty , tytuly , achivki niewiem czego wiecej oczekiwac ? Rozumiem ze ty nie lubisz spoko ale pisanie ze ludzie z zapalem nie robia raidow jest lekko smieszne.

Chodziło mi o te raidy, które bardziej spełniają definicję tego słowa, takie jak Dun Scaith. Zapomniałem, że Alexander itp. też są zaliczane do raidów (Nie mam pojęcia czemu) a te - fakt - są najpopularniejszą formą rozgrywania end-game'u.

Ahh to rozumie 24 osobowki faktycznie meh :)

Raidy są ciekawe tylko jeśli liczysz np na 25 osoby raid trudny na mythic poziom tego tutaj niema w ff są raidy 8 osoby savege odpowiada mythic ale raidy 24 osób mają poziom normal moim zdaniem

Raidy 24 to czysty faceroll w FFXIV. Ostatnio wszedłem pierwszy raz na Dun Scaith (Długa przerwa) i przeszedłem całość bez nawet jednego zgonu, wszystkich mechanik nauczyłem się w trakcie/znając je z innych walk. Jednak właśnie 8 osobowe raidy na poziomie savage dadzą Ci w kość. Z tym Moogle jako główną wylęgarnią polaków nie przesadzałbym, aktualnie nie wiem czy nawet na phoenixie nie gra ich więcej, ale fakt, na moogle jest ich sporo. Niestety razem nie pogramy, bo siedzę na Cerberusie (Co się niedługo może zmienić, bo podobno na stormblood ma być darmowy transfer dla graczy).

Deep nie mów dalej chce z tobą coś zagrać chociaż grac fajnie by było ale co do ilości graczy moim zdaniem jest ta sama na phoenixie jak i na mooglu :)