FFXIV moogle

Siema,
Wlasnie tworze postac na serverze Moogle? BO na Zordiaku niestety sie nie da ( a z tego co wyczytalem to te 2 servery sa najbardziej zaludnione ^^)
ktos chetny zaczac nauke i zabawe razem? jak cos mam 28lat
pozdr :facepunch::wink:

W dziale FF masz temat rekrutacyjny FC Mirai i w odmętah forum odnalazłam to: Final Fantasy XIV - FC Sky Sanctuary zaprasza do wspólnej zabawy :).
To są dwa polskie FC z serwera Moogle (raczej nic więcej się nie urodziło) więc nie rozumiem PO CO są zakładane takie tematy. Wyszukanie tego w pracy z rana zajeło mi to mniej niż 5 minut.

2lajki

Ładnie pracujesz nonono :stuck_out_tongue:

Nikogo więcej w robocie nie ma to mogę się troszeczkę pobijać :slight_smile:

Słusznie. W końcu 1 nogą już na po świątecznej stronie Mocy!

Ech… No brawo brawo, z tym, ze post byl zalozony PO TO, ze dotyczy czegos innego, niz Twoja odpowiedz.

Rozumiem ze wszyscy w “FC” (co chyba znaczy free companies jak wyczytalem, clan, gildia etc) wlasnie zaczeli zabawe z FF i maja pewnie jakis 1 lvl jak ja (bo tego dotyczyl moj post) i mozna razem zaczac od samego poczatku. No chyba, ze roznica w lvl nie ma znaczenia i 1lvl moze expic razem z lvl’em 40 to sorka.

Ja nie napisalem, ze szukam klanu, tylko kogos, zeby wspolnie zaczac gre i polatac po poczatkowych lokacjach :wink: moze akurat tez ktos chce zaczac zabawe wlasnie dzis . FC to juz wyzszy lvl znajmosci z FF :grin:

takze ta ironia na koncu i CAPS chyba nie ma sensu bo post dotyczyl odrobine czegos innego :yum::wink:

@Ayako mimo wszystko dzieki, w dziale rekrutacji bylem nie raz i na pewno zglosze sie do FC :wink:

W tej grze granie razem od początku jest uwarunkowane klasami. Są one rozdzielone na 3 miasta i dopiero ok 15 poziomu odblokowujesz sobie statek i później teleporty do gry wspólnej. Mimo tego poza dungeonami, trialami, raidami i pvp samo story robi się solo :slight_smile:

No i dzieki, wszystko jasne. Mozna normalnie, mozna ;p
To lece expic, lvl sie sam nei wbije o/
jak dla mnie do zamkniecia :wink:

ale jakiegos disca na pogadanki zawsze idzie założyć jak sie w to gra ? warto? :smiley:

W dzisiejszych czasach rozmowy głosowe są już w zasadzie standardem. O wiele łatwiej wytłumaczyć coś za pomocą głosu niż pisząc elaboraty na czacie.