Final Fantasy XIV - FC Sky Sanctuary zaprasza do wspólnej zabawy :)

Witam wszystkich serdecznie :slight_smile:

Postanowiłem stworzyć nowy, zaktualizowany temat dotyczący naszych poczynań w FFXIV. Nasze założone niedawno FC posiada już kilkunastu aktywnych graczy różnych klas (dzięki odpowiedniemu mieszaniu zespołów nie musimy martwić się o kolejki). Naszym celem jest przede wszystkim dobra zabawa i brak spin o bycie najlepszym na serwerze.

Aktualnie rozrzut poziomowy waha się od 15-65 poziomu. Cały czas uczymy się zasad gry (większość z nas to początkujący), rozwijamy wiedzę w zakresie craftingu, wykonujemy wspólnie triale i instancje fabularne, a także rozwijamy gildię celem wybudowania w przyszłości domu w Shirogane. Stawiamy na zabawę od podstaw zamiast przeciągania po wszystkich instancjach przy pomocy weteranów (jest to spora utrata przyjemności z gry).

Nasze wymagania to:

  • Aktywność co najmniej 2-3 razy w tygodniu
  • Mikrofon (nie nasłuch) i Teamspeak
  • +18 lat
  • Kultura osobista
  • Serwer Moogle

Nie interesuje nas Twój poziom umiejętności, posiadany sprzęt, czy też mistrzowskie wklepywanie macro z zamkniętymi oczami. Zamiast tego poprosimy o odrobinę humoru i chęci do wspólnej zabawy :wink:

Zainteresowanych zapraszam do wpisywania się w temacie.

Pozdrawiam !

1lajk

@up :slight_smile:

Ave , ja w sumie pograł bym z wami , jednak kupiłem tylko podstawkę na Steam i jak to bywa po 30 dniach kiedy dobiłem 45 lev na 3 Job ( Bard+Pal+War ) , abonament się zakończył :frowning: … teraz czekam na jakąś sensowną obniżkę ceny DLC na Steam bo wykupowanie abonamentu na 2 miechy pod " podstawkę " trochę mija się z celem . Chyba było raz po 90-80 zł . Może się coś pojawi :slight_smile: … tak czy siak pozdrawiam :slight_smile:

Do 22 sierpnia była promocyjna cena za Complete Edition - 73 zł. Ogólnie nie opłaca się grać na steam, bo wszystkie dodatki w promocjach są poza steam (tu ceny są niestety inne). W razie czego pisz :slight_smile:

Chętnie do was dołączę, pewnie jutro do południa będę mógł być na TS. Dziś niestety ewent tylko nasłuch wieczorem, o ile znajdę czas. Nick Star Sailor - gdybyście potrzebowali jakiegoś healera :slight_smile:

@Tomasz81 Wysłałem Ci priv :slight_smile:

@up :slight_smile:

ponawiam i zapraszam :slight_smile:

Aktualnie po wejściu patcha 4.4 mamy kolejną fabułę i kolejny rajd, dungeon do zrobienia. Usunięto też mnóstwo bugów i dodano sporo rzeczy typu dodatkowe jumping puzzle (jak ktoś grał w GW2 będzie wiedział o czym mówię). Zapraszam kolejne osoby do wspólnej zabawy :slight_smile:

sciagam gre i zobaczę co się z czym je

Ok wysłałem Ci wszystkie informacje na priv.

Podbijam :slight_smile:

@up :slight_smile:

Witam, czy istnieje jakaś możliwość transferu postaci na Moogle? Mam White Mage 61 lvl jak dobrze pamiętam ale na Louisoix. Pograłbym z wami ale za cholerę nie będę powtarzał story z podstawki

Oczywiście, że jest taka opcja, jak w każdej płatnej grze. Serwer możesz zmienić w serwisie MogStation ale musisz się liczyć z wydatkiem w okolicach 70zł i tym, że stracisz pieniądze w grze jeśli masz więcej niż, bodajże, 300k (tylko tyle można wziąć ze sobą).

Oczywiście jest możliwość przeniesienia konta (przez Mogstation), chociaż jest to usługa płatna - 18$ :slight_smile:

Usługa nazywa się World Transfer Service. Więcej informacji tutaj:
https://na.finalfantasyxiv.com/lodestone/playguide/option_service/world_transfer_service/

Zapłacę każdą sumę by nie robić tego story:D, a i trochę mnie poniosło mam 55:D 51 Weaver i 34 botanist. Pobiorę i zobaczę

Ok to zapraszam, zaraz wyślę Ci informacje na pw.

Hej, wlasnie zaczynam zabawe i lece na trialu, chętnie się przyłącze.

@Rid0 Witaj :slight_smile:
Wysłałem wiadomość na priv