FFXIV pytania

Tak, ale dostaniesz je dopiero gdy wyjdzie dodatek.

Kurcze kuszą bo chodzi mi po głowie powrót do gry co wiązałoby się z założeniem nowego konta. I jakby tak przegrać sobie na trialu, mieć starter edidion i kupiony preorder i aktywować sobie to przed premierą :smiley:

Jeżeli Ci się nie spieszy to jest to najtańsza opcja. Chociaż jest teraz promocja na complete edition w sklepie SE. A trochę wody upłynie zanim skończysz fabułę.
Między starter edition a copmlete jest tylko 7 euro różnicy :slight_smile: . Decyzja zależy od tego czy chcesz nowy content robić razem z innymi czy trochę później.

Orientujecie się może czy powstają jakieś polskie static’i na 5.0 ? Albo może są jacyś ludzie którzy jakiegoś szukają ?

raczej ciezko bedzie…mysle ze latwiej ci bedzie sprawdzic czy ktores z wiekszych FC ma ekipe do raidowania i tam pytac czy beda miejsca…bo jak dobrze wiadomo z polakami i staticami jest ciezko

Ja byłbym zainteresowany dołączeniem do jakiegoś, masz jakieś propozycje?

Grałem w bete, nudzi mnie już WOW więc skorzystałem z promki na PS4 i kupiłem miesiąc ze wszystkimi dodatkami. Skończyłem jednak na 33lvl, i za !@#$ nic z gry nie pamiętam :slight_smile: To gdzie/do kogo można dołączyć gdzie są PL aby pograć, pogadać, czegoś się dowiedzieć?