Film o sztukach walki

Szukam dobrego filmu o sztukach walki , typu "The Quest" z Van Damem - wykluczając filmy z Brucem Lee , Jackie Chanem , Chuck Norrisem , Segalem , Jet Li.

Szukam dobrego filmu o sztukach walki , typu "The Quest" z Van Damem - wykluczając filmy z Brucem Lee , Jackie Chanem , Chuck Norrisem , Segalem , Jet Li.

Yip Man

dużo lepszy niz film z Van Damem

Undisputed 1, 2 i 3 ;)

Polecam 100 man fight. Historia brytola, ktory jako jeden z niewielu ukonczyl test 100 kumite. W calosci oparty na rzeczywistych wydarzeniach, na istniejacym stylu.

Moze nie ma tam tyle akcji i jest to film bardziej domumentalny, niemniej polecam.

sratatata z tapatalka

Never Back Down 1,2 ?

Yip Mandużo lepszy niz film z Van Damem

To co kolega wyzej, Ip/Yip man to seria bodajze 3 dobrych filmow, jak dla mnie cos wspanialego. Opowiada o jesli mozna to nazwac przygodach nauczyciela Bruce'a Lee, mianowicie Ip Mana.

Ja polecam Hero, Dom latających sztyletów i Przyczajony Tygrys Ukryty Smok. :D

Karate Kid ^_^

To co kolega wyzej, Ip/Yip man to seria bodajze 3 dobrych filmow, jak dla mnie cos wspanialego. Opowiada o jesli mozna to nazwac przygodach nauczyciela Bruce'a Lee, mianowicie Ip Mana.

Nie opowiada o jego przygodach, tylko przedstawia jego historię film jest na faktach.

Widziałęm tylko 1 część bo z tego co czytałem /słyszałem jest najbardziej realna , kolejne części są koloryzowane na porzeby kina.

Żelazne Anioły seria 3 filmów polecam naprawde dobre stare kino. Problem może być z odszukaniem ich, ponoć na YT można wychaczyć 1 i 2.

Lwie Serce, Kickboxer. Obydwa filmy z Van Damme'm. Stare filmy ale warte uwagi :)

Polecam 47 roninów.

Szukam dobrego filmu o sztukach walki , typu "The Quest" z Van Damem - wykluczając filmy z Brucem Lee , Jackie Chanem , Chuck Norrisem , Segalem , Jet Li.