Film w kinie na niedziele

Dracula Historia Nieznana, Anabelle, Krocząc wśród cieni.

Byliście na tych filmach? poleci ktoś coś? pilna sprawa jak zawsze bo bileciki trzeba zamawiać.

Do kina ide z dziewczyna na jej urodziny więc przydał by się dobry film, a nie gniot.

Dzięki z góry za pomoc :P

Bierzesz dziewczynę do kina, w jej urodziny, a wybierasz filmy które by tobie pod pasowały, a nie jej ? Wątpię żeby dziewczyna chciała iść np na Anabelle czy Dracule, chyba że jest fanką horrorów.


Ale wracając do pytania, widziałem tylko Dracule i Anabelle, wybierając pomiędzy tymi dwoma poszedłbym na Dracule, jako że jest wg mnie lepsze ale to kwestia gustu.


Ej no spokojnie ;) nie potrzebuje lekcji, gust z kobitą mamy prawie identyczny, jeżeli chodzi o filmy, a w tym przypadku jest nawet bonus bo sama podała mi te trzy filmy bym zadecydował ostatecznie więc nie ma co pękać, że coś jest nie tak.

Dalej proszę o pomoc :P

idź z dziewczyną na stream z finałów w LoLa :P w multikinie

No nie wiem, nie znam Cię, ludzie są zdolni do wielu głupich rzeczy. Nie chciałem Ci też udzielać lekcji, po prostu wyraziłem swoją opinię, bo wyglądało to tak jak opisałem. Ale już mniejsza z tym. Nie będę Ci robił spamu w temacie, chciałem tylko naprostować sytuację. Anabelle jak dla mnie było zbyt słabe, liczyłem na trochę strachu, a wyszło co wyszło.

No dobra to "Anabelle" odpada, gdyż już zbyt wielu negatywnych opinii się naczytałem i naoglądałem, ale film tak czy siak zaliczy się, tylko, że w domowym zaciszu.

Pozostają dwa filmy na liście więc dawajcie czadu i pomocy!

Edit:

Dracula zaliczony i nawet może być... zachaczyli o fakty historyczne, ale tak czy siak było widać ich luźne podejście do tematu i dobrze wiedzieli, że robić naciąganą bajke, ale to może i dobrze.

Dzięki za pomoc i temat może iść do zamknięcia.

Dracula Historia Nieznana, Anabelle, Krocząc wśród cieni.

Byliście na tych filmach? poleci ktoś coś? pilna sprawa jak zawsze bo bileciki trzeba zamawiać.

Do kina ide z dziewczyna na jej urodziny więc przydał by się dobry film, a nie gniot.

Dzięki z góry za pomoc :P