Filmik z CSa. #casual

Ostatnio zacząłem grać trochę w CSa i skleciłem coś takiego. Umiejętności pozostawiają sporo do życzenia, nawet nie mam wbitej konkretnej rangi i gram tylko po to, by mieć z czego montować. Zapraszam do subskrybowania, na dniach będę wrzucał coś z CSa/LoLa - jakieś konkretniejsze gry. Pozdrawiam. ;)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i uwagi.

Myślałem, że takie filmiki mają zazwyczaj coś pokazywać, jakieś niezwykłe akcje, przypływ umiejętności, cokolwiek co nas wyróżnia. Twój filmik jest nudny, pokazuje (jak sam zresztą wiesz) całkowity brak umiejętności, podstaw, czegokolwiek. Nie jest to jakieś przyjemne do oglądania, bo nie można się podniecać umiejętnościami, nie ma w sobie też nic jakiegoś specjalnego. Jak chcesz naprawdę nagrywać jakieś filmy z zabójstw, to chociaż rób to w momencie w którym rzeczywiście masz się czym pochwalić, stanie naprzeciw siebie i strzelanie + zabawa w kto pierwszy jakimś cudem trafi to nie jest nic niezwykłego.

Ostatnio zacząłem grać trochę w CSa i skleciłem coś takiego. Umiejętności pozostawiają sporo do życzenia, nawet nie mam wbitej konkretnej rangi i gram tylko po to, by mieć z czego montować. Zapraszam do subskrybowania, na dniach będę wrzucał coś z CSa/LoLa - jakieś konkretniejsze gry. Pozdrawiam. ;)

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i uwagi.