Filmiki YouTube przycinają się!

Witam

Jak w temacie mam problem z YouTube. Kiedy otwieram filmik, czy co za pomocą google chrome, czy też internet explorer, obraz przycina się tak jak w grach podczas niskich FPS. Poza tym dźwięk rozjeżdża się w stosunku to dźwięku. Bez względu na to czy oglądam w najniższej czy najwyższej rozdzielczości, problem wygląda tak samo. Zaktualizowałem AdobeFlashPlayer do najnowszej wersji, przeinstalowałem go jednakże w niczym to nie pomogło i problem jest obecny cały czas. Odkąd pamiętam problem ten występował na tym komputerze (mam go 2 lata) jednakże był obecny jedynie na Chrome, dlatego nie przejmowałem się zbytnio bo filmiki mogłem obejrzeć na IE. Tymczasem teraz nie mogę ani tu ani tu komfortowo oglądać :/

Co ciekawe problem dotyczy jedynie video na YT.

Posiadam windows 7, 1,6x2 procesor, 512 Mb kartę graficzną i 4Gb pamięci RAM.

Czytałem liczne posty na forach, jednakże albo problem wygląda inaczej albo zwykłe przeinstalowanie Adobe pomaga...

Spróbuj odtwarzacza HTML5. Wystarczy kliknąć "Chcę używac odtwarzacza HTML5". Decyzje można cofnąć. https://www.youtube.com/html5?hl=pl&gl=PL

Ja mam tak zawsze jak jest aktualizacja adobe więc gwaantuje ci, że to to!

Nawet miałem tak kilka dni temu więc możliwe, że coś było.

Musisz odinstalować ręcznie i zainstalować ręcznie najnowszą wersje i powinno to zniknąć!

Ogarnij też antywira bo mi blokuje nie wiem czemu niektóre pliki związane z adobe podczas aktualizacji i może warto go wyłączyć w czasie instalacji.

Pozdrawiam!

Niestety zrobiłem tak jak proponowaliście jednakże jest to samo...z ciekawości ściągnąłem operę, odpaliłem i działa bez najmniejszego problemu, najwyższa jakość + fullscreen.

Od czego w takim razie może to zależeć, że na jednej przeglądarce działa super, a na innej wcale ?

Witam

Jak w temacie mam problem z YouTube. Kiedy otwieram filmik, czy co za pomocą google chrome, czy też internet explorer, obraz przycina się tak jak w grach podczas niskich FPS. Poza tym dźwięk rozjeżdża się w stosunku to dźwięku. Bez względu na to czy oglądam w najniższej czy najwyższej rozdzielczości, problem wygląda tak samo. Zaktualizowałem AdobeFlashPlayer do najnowszej wersji, przeinstalowałem go jednakże w niczym to nie pomogło i problem jest obecny cały czas. Odkąd pamiętam problem ten występował na tym komputerze (mam go 2 lata) jednakże był obecny jedynie na Chrome, dlatego nie przejmowałem się zbytnio bo filmiki mogłem obejrzeć na IE. Tymczasem teraz nie mogę ani tu ani tu komfortowo oglądać :/

Co ciekawe problem dotyczy jedynie video na YT.

Posiadam windows 7, 1,6x2 procesor, 512 Mb kartę graficzną i 4Gb pamięci RAM.

Czytałem liczne posty na forach, jednakże albo problem wygląda inaczej albo zwykłe przeinstalowanie Adobe pomaga...