Filmy podobne klimatem do "Droga" "The Road"

Znacie jakieś filmy o takim ponurym, pesymistycznym klimacie?

Nie chce syfu typu 2012 gdzie bohater jest "goniony" przez rozpadlinę w ziemi i w efektowny sposób unika śmierci.

Chcę brutalnego klimatu gdzie jednemu z bohaterów w każdej chwili może się stać coś złego lub nawet może zginąć a zdarzenie to wpłynie na fabułę.

Filmy które oglądałem i po części spełniały moje wymagania to 28 tygodni... Resident Evil, Świt żywych trupów i więcej nie pamiętam..

Hej, możesz spróbować serie Mad Max, są to filmy w klimacie post apokaliptycznym, polecam także Jestem Legendą z Willem Smithem, World WarZ, 28 dni później, Księga Ocalenia i jeśli lubisz zombie to oczywiście Walking Dead - na razie tyle pamiętam, jeśli coś sobie przypomnę to dopiszę

A może "Oszukać przeznaczenie"? Jak dla mnie bardzo ciekawy film.

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2

The Divide będziesz miał zderzenie z brutalną ludzką naturą

Znacie jakieś filmy o takim ponurym, pesymistycznym klimacie?

Nie chce syfu typu 2012 gdzie bohater jest "goniony" przez rozpadlinę w ziemi i w efektowny sposób unika śmierci.

Chcę brutalnego klimatu gdzie jednemu z bohaterów w każdej chwili może się stać coś złego lub nawet może zginąć a zdarzenie to wpłynie na fabułę.

Filmy które oglądałem i po części spełniały moje wymagania to 28 tygodni... Resident Evil, Świt żywych trupów i więcej nie pamiętam..