Final Fantasy reroll z BDO. Czego oczekiwac

BDO to Mercedes, a FF14 to Williams. Jednak możesz się nauczyć języka migowego :smiley:

Poki co gra sie wolnie i o naprawde czuje sie jakbym gral w gre z 2000 rok. Lece na trialu zobaczymy jak bedzie pozniej : ]

1lajk

Jaką klasą grasz?
Ogólnie walka później przyspiesza, jak pojawiają się instant skille, off-gcd skille itp. cuda.

Gram Monkiem. Czytalem, ze jest bardzo mobilny.

Jako weteran Aiona (za czasów abonamentu) i obu Guild Warsów bardzo zatęskniłem za typowym MMO… przyszedł bless który na początku może i miał problemy, ale nabiłem na nim 200h… właśnie on mi dał zalążek tego, co kiedyś dostałem od Aiona, zrozumiałem że brakowało mi targetowania, skilli i budowania postaci przez armor po crafting… Próbowałem na prawdę wielu innych mmorpg, BDO strasznie mi nie podeszło, nie wiem co ludzie w nim widzą, jest mocno schematyczny, nudny, walka polega na wbiciu aoe w grupkę mobów i…? Tyle co ma do zaoferowania BDO.

Baardzo bałem się ściągać FF XIV, w sumie dlatego, że nie chciało mi się czekać aż masa plików się pobierze, myślałem, że co ma do zaoferowania gra z 2010 (2012) roku? Stara szata graficzna, pewnie przestarzały interfejs… Sam styl też jakoś do mnie nie przemawiał, zwłaszcza, że wielkim fanem serii FF nie jestem. Ale po informacji o ilości subskrybentów, o tym jaką ta gra przeszłą metamorfozę, jak ludzie na reddicie się o niej wypowiadają stwierdziłem, że spróbuję triala… i wsiąkłem. Właśnie tego mi było trzeba!

Problemem może być rozbite trochę community - nie ma żadnej oficjalnej polskiej strony czy discorda. Bywają nudnawe questy (z punktu a do b, ale to chyba wszędzie) i mnie trochę wkurza brak voice dialogów podczas cutscenek, ale jestem w stanie na te kwestie przymknąć oko dopóki mam fun z gry.

Ja polecam :slight_smile:

Siemanko, pobrałem gierkę żeby pograć troszkę na trialu i zobaczyć jak będzie się grało.
Jest jakiś nieoficjanly polski serwer?

Moogle jest “nieoficjalnym” polskim serwerem.