Final Fantasy XIV - Dyskusja ogólna

one more password dodatkowe zabezpieczenie nie musisz go robic

Ja jak tylko ogarnę się z robotą, zdobędę kasiorkę to wracam do FFXIV na mooglu ;)

Szkoda, że FFXIV nie ma swojej sekcji, a inne...nie za bardzo dobre gry, mają :/

Itami? Czyżby isuzu?

Przyznam, że ja też próbowałem zarejestrować się na triala, ale naprawdę robił to chyba zbyt mądry dla mnie człowiek. Rejestruję się, wpisuję login i hasło -> "dane nieprawidłowe" wtf? No nic, próbuję jeszcze raz - to samo. Resetuję więc hasło, przychodzi mail, potwierdzam go, wpisuję nowe passy, akceptuję. Odpalam launcher, wpisuję login i hasło...... dane nieprawidłowe. No i tak w kółko. Nie wiem o co chodzi, po prostu nie umiem się tam zarejestrować :]

A dodam jeszcze, że na te hasła, które nie wchodzą w launcherze normalnie loguję się na stronie square enix więc już za cholerę nie wiem "osochozi".

Tutaj się zarejestruj.

Tutaj nie dochodzi mi email aktywacyjny na gmaila. Z tym też borykałem się podczas "normalnej" rejestracji, ale za którymś razem jednak przeszło. Tutaj 3 próby w sporych odstępach czasu i nic. Chyba muszę odpuścić, a szkoda tymbardziej, że jest teraz w promocji na steam z 30 dniami za 5€

Edit:

Przyjęło bez problemu @ na onecie. W dodatku dane z rejestracji z Twojego linka zadziałały. Dzięki!

@up Spoko, ale jakie dane z rejestracji z mojego linka zadziałały? Nie rozumiem.

Miałem na myśli, że launcher przyjął dane logowania. Nie tak jak w poprzednich przypadkach, bez przerwy odrzucał.

Właśnie wróciłem do gry po roku. Jest jakaś polska, miła gildia na Mooglu?

pewnie jest ale jak co możesz też do nas na phoenixa przyjść :D

Właśnie wróciłem do gry po roku. Jest jakaś polska, miła gildia na Mooglu? 

Na Moogle jest chyba SeeD.

Na Moogle jest chyba SeeD.

Nie chcę do SeeDa, jeszcze jakąś czarodziejkę będę musiał zabić. :]

to dawaj do nas :D

Na Moogle SeeD i Mirai dalej funkcjonują. Mirai ostatnio nawet się ogłaszało, że rekrutuje.

Fajnie by było, gdyby powstał jakiś LS dla Polaków na moogle, bo część z nas ma już swoje FC, ale od czasu do czasu można by było coś z rodakami porobić :P

Kiedyś był taki LS, "Dynamic Project" od nazwy pierwszego polskiego FC na mooglu, ale czy nadal to funkcjonuje, nie mam pojęcia.

Na Moogle SeeD i Mirai dalej funkcjonują. Mirai ostatnio nawet się ogłaszało, że rekrutuje.

Fajnie by było, gdyby powstał jakiś LS dla Polaków na moogle, bo część z nas ma już swoje FC, ale od czasu do czasu można by było coś z rodakami porobić 

Dynamic Project jest od dawna martwy z tego co wiem, ale pomysł jak najbardziej zacny, zwłaszcza że Polaków w tej grze niewielu. Stworze linkshella i podam namiary,a każdy bedzie miał prawo dodawania kolejnych osób. Zobaczymy czy to wypali ;) Edytuje posta po stworzeniu linkshella :)

Jeśli ktoś z was chce mnie zaprosić do jakiegoś linkshella albo fc, to mój nick w grze to Shiro Izaya. :)

Witam.

Mam zamiar z kolegą zacząć grę .

I tu jest pytanie , jeśli nigdy nie grałem w ffxiv opłaca mi się teraz zaczynać ??

Pewnie.

Możesz mieć problem ze znalezieniem drużyny na trochę wcześniejsze dungeony i guildhesty, ale wystarczy poczekać trochę dłużej przy włączonym duty finderze. No i serwery dalej są pełne graczy. Zresztą, gra oferuje także darmowy, 14-dniowy trial. Polecam wypróbować. :)

U nas teraz w fc jest dużo osób które właśnie rozpoczeły zabawę w ffxiv

A jakie to FC? Bo planuję chyba do Mirai spróbować dołączyć.