Final Fantasy XIV - grupa do wspólnej zabawy

Witam

Ze względu na promocję (do 22 sierpnia) na zakup gry w wersji Complete (wszystkie dodatki, podstawka + 30 dni subskrypcji) postanowiłem wcześniej wykorzystać darmowy Trial, by przetestować wspomniany tytuł. Nie jestem zwolennikiem gier p2p, ale XIV bardzo przypadła mi do gustu.

Aktualnie szukam osób początkujących, które chcą pobawić się we wspólnym gronie. Nie planuję zakładania FC, a dołączanie do gildii, gdzie są już praktycznie sami weterani mający niemal wszystko zdobyte i grający tylko przy okazji nowego contentu mija się z celem. Nie ma to jak zrobienie instancji w nowym gronie bez doświadczenia. Wymaga to kooperacji i skupienia na swoich rolach.

Serwer jaki wybrałem, to Moogle - największa ilość rodaków jeśli chodzi o populację (i ogólnie jeden z bardziej zaludnionych).

Jeżeli znajdą się chętni to zapraszam do kontaktu.

Wymagania:
+18
Ts i mikrofon (nie nasłuch)
Chęć do gry częściej niż raz na tydzień/2.

Pozdrawiam :slight_smile:

Wlasnie mialem zaczynac swoja zabawe z FF14 , nigdy nie mialem stycznosci z ta gra wiec jestem calkowicie zielony z tego tez powodu z mila checia zaczol bym zabawe w jakims gronie :slight_smile: Wiec jesli masz ochote pograc smialo pisz , i jeszcze jedno male ale nie lepiej zaczac na servie : Zodiark ? jest tam ponoc jakas wieksza polska gildia ale tak jak mowie moge sie nie znac xD

Ps: sory za brak polskich znakow ale takie uroki mojej klawki .

Dopytałem wielu graczy i najwięcej rodaków można znaleźć na Moogle. Zodiark też posiada polskie FC, ale po zrobieniu wnikliwej analizy wybrałem właśnie ten serwer. Te mocne gildie składają się z weteranów, którzy już mają content za sobą (a ja szukam nowych do zabawy od podstaw. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz PW zaproszę na ts i pogadamy :slight_smile:

@Qurol nie offtopuj tematu i nie reklamuj innych serwerów w moim temacie. Dziękuję.

Z tego co się orientuje to na Mooglu było sporo zabawy z nieogarnięciem ludzi, więc się poprzenosili na inne serwery, więc rzeczywiście Zodiark byłby chyba lepszym rozwiązaniem ze względu na całkiem nowych graczy.
Sam z kolegą gram na Phoenixie, ale jak będziecie chcieli 2 tanków do raidów, to zawsze można pograć z różnych serwerów (a też dopiero zamierzamy zacząć z tym przygodę i szukamy nowych ludzi)

“Z tego co się orientuje to na Mooglu było sporo zabawy z nieogarnięciem ludzi,” Nie wiem jak było, patrzę na to, co jest teraz :slight_smile:

Każdy wybiera swój preferowany serwer. Nieogarniętych ludzi trzymam na odległość :slight_smile:

W tym momencie mamy tanka, healera i dps’a, więc kolejki nas praktycznie nie będą dotyczyć :slight_smile:

Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny to zapraszam.

PM poszedł.

Odpowiedź wysłana :slight_smile:

Przypominam, że wspólnie można grać i na PC i PS4 :slight_smile:

Na jakich lvl-ach staneliscie, sam mam Monka (55 lvl) na serwerze Zodriak. Przyznam szczerze że jeśli mam was jakoś bardzo gonić, to raczej sb odpuszczę.

PS. Czy na Moogle też jest ten boost do expa (Road to “coś tam” xD)?!

Chyba boost dają tylko na nowych serwerach :slight_smile:

Aktualnie nasze poziomy to:

18 lv Conjurer
15 lv Gladiator
12 lv Gladiator
12 lv (od wczoraj pewnie się zmieniło) Archer

Aktualnie testujemy grę i przechodzimy początkową mapę, by móc pograć razem, a to jest kilka godzin roboty, więc można dogonić :slight_smile:

Nastawiamy się na stworzenie grupy do zabawy for fun (nikt nie goni za złotymi gaciami). Jeżeli zbierze się wystarczająca liczba osób i będzie taka wola to stworzymy sobie jakieś FC :slight_smile:

W takim razie zastanowię się jeszcze czy chce mi się powtarzać te pierwsze questy, które nomen omen polegają na bieganiu w te i s powrotem. =)

Mnie też one irytują zwłaszcza, że niektóre wymagają sporo biegania (a mounta dostaje się z tego, co wiem od 20 lv). Niemniej uważam, że warto to przeboleć (w końcu kolejne klasy expi się już na instancji) i po tych kilku godzinach grać już swobodniej. Jakby co odezwij się na priv lub w temacie :slight_smile:

Zawsze można grać między światami, w grze istnieje cross-linkshell dzięki któremu można się komunikować mimo, że jest się na innym serwerze.
A wszystkie dungeony traile i raidy też przecież można robić na osobnych serwerach.
Jeżeli wam by to odpowiadało, to można się zgadać w grze i taki linkshell utworzyć.

Jak najbardziej możemy coś pomyśleć :slight_smile:

Aktualnie posiadamy już 1 skład na dungeony (w tym tank i healer). Mogę śmiało potwierdzić, że im dłużej się gra, tym bardziej tytuł wciąga (pomimo początkowych trudności i wolnego tempa). Zapraszam pozostałych.

@up :slight_smile:

@up - zapraszam kolejne osoby (przypominam, że promocja na wersję Complete z wszystkimi dodatkami i abonamentem na 30 dni trwa do 22 sierpnia - 60%) :slight_smile:

@up :slight_smile:

@up :slight_smile:

up :slight_smile:

Odświeżam i zapraszam do wspólnej gry (przypominam promocja na zakup gry -60% tylko do 22 sierpnia) :slight_smile: