Final Fantasy XiV ! HELP!

Ten double exp jest nadal? czy tylko pzrez określony zcas był?

nadal w sumie tylko tam sie oplaca grac od zera wyexpic duzo jobow pograc po 90 dniach mozesz zrobic transfer z tamtad

Jest jakis FC aktywny na mooglu ? bo szukam i szukam :(

I na Omedze tez jest nadal duble exp do 60 lvl ?>

Poprawka na Loxiusie nie ma juz Louisoix double expa na omedze jest lichu i jakims tam jeszcze

ostatnio grałem w wowa 2 miechy i po przesiadce na final fantasy mam takie uczucie wow, imo lepsze od wowa a może po prostu bardziej trafia w mój gust i w to czego oczekuje od gierki, jest bardziej zbita, nie ma tam przypadku, wszystko jest dobrze przemyślane. Zaczałem na Zodiark i jest tam double exp.

Trochę lipa że teraz świeta bo nie chce kupować abo gdyż wyjeżdżam ale po świetach od razu kupuje complete i cisne.

Gralem przez 13 lat w wowa i boję się zmienić gry "mainowej" i czy FF będzie dobrym wyborem ? szukam czegoś innego gralem w gw2/teso/bdo/rift/

jedynie Teso mnie przyciągnęło ale odpycha mnie non target system

Coś marnie grałes w tę najlepszą grę ostanich lat jaką jest ESO skoro nie zauważyłeś, że jest tam opcja "targetowania" ale w przeciwieństwie do WoWa i paru innych gier, w ESO wymaga ono używania mózgu. Nie da się stać w miejscu i bezmyślnie wciskać 3 klawisze.

Witam mam parę pytań na temant FFXIV !!

- Na jakim serwerze zacząć grać ?

- Trial ? czy odrazu kupić grę ?

- Jak z lore/q/dung/raid ( jak z rozgrywką i balansem PvP)

- Jakie zdanie macie o tej grze ? jest dobra ? godna uwagi ?

- Obawiam się "Azjatyckiej" grafiki może to błąd ?

Dodatkowe uwagi

Gralem przez 13 lat w wowa i boję się zmienić gry "mainowej" i czy FF będzie dobrym wyborem ? szukam czegoś innego gralem w gw2/teso/bdo/rift/

jedynie Teso mnie przyciągnęło ale odpycha mnie non target system

Dziękuje najserdeczniej na odpowiedzi!!