Final Fantasy XIV - Spriggan

Witam. Myślę nad stworzeniem jakiegoś kameralnego i w pełni polskiego FC na serwerze Spriggan, w którym czas będzie płynał leniwie, a ilość członków nie sprawi, że zgubia swoja tożsamość pod nickami. W którym każdy będzie mógł progresować w swoim własnym tempie i na swój własny sposób poznawać i odkrywać grę oraz spędzać w niej czas dokładnie tak jak lubi.
Obecnie gram wraz z przyjacielem (oboje mamy 80 lvl i różna ilość czasu przeznaczonego dziennie na grę). W dalszym ciagu poznajemy świat Eorzji, odkrywamy to, co dotąd nie udało nam się odkryć. Chętnie poznalibyśmy kilkoro ludzi do wspólnej zabawy, rozmów i miłego spędzania czasu. Discord nieobowiązkowy, jednak w niektórych sytuacjach mile widziany (TS3 lub Skype też wchodzi w grę i jest to opcja do ustalenia).
Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisanie swoich nicków pod postem, lub pozostawienie komentarza. Dziękuję i pozdrawiam

Witam , jestem zainteresowany wspólną grą , dopiero zakupiłem grę więc jestem totalnym laikiem ale szybko nadrabiam takie zaległości :slight_smile:
Mam 25 lat , używam discord i ts3 więc się dostosuje , grywam głównie wieczorkiem i 2 dni w tyg mogę być w ciągu dnia ze względu na prace :smiley:
Moje id na discordzie : Hirador#4377
Będę czekał na kontakt , pozdrowionka :slight_smile:

Nick : To Sen

odświeżam

Odświeżam ponownie i serdecznie zapraszam