Flyff Online vs Conquer Online

Witam. :P

Otóż nie wiem, którą z tych dwóch gier wybrać :wacko:

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest teraz z nimi ??

Jaka populacja graczy, gdzie lepsza zabawa, ciekawe questy no i gdzie mógłbym znaleść więcej polaków??

Dzięki za pomoc :D

Conquer Online ;D

Populacja graczy Bardzo duża

Zabawa jest świetna codziennie są fajne eventy w których można się wzbogacić :)

Ciekawe questy hmmm? no są ;D

Polaków jest sporo :)

Nie wiem, jak wygląda Conquer, ale Flyff zszedł na psy. Tak czy owak dla Twej wiadomości jest to czysty, hard grindownik.

Ja tu widze że bardziej Conquer wygrywa :D

Ale jakby ktoś jeszcze dodatkowo sie o tych 2 grach opowiedział to byłbym wdzięczny :D

Jeśli Conquer to tylko na prywatnych serwerach ze starszych wersji...CQ od ponad roku z patha na path jest coraz bardziej p2w

@UP

Nie prawda drogi człowieku nie wydałem ani grosza na na conquer online a jakoś stworzyłem dobre przedmioty :)

Conquer Online był moją ulubioną grą MMO parę lat wstecz. Teraz to jedno wielkie g*wno, nudny azjatycki questownik (kiedyś w tej grze nie było ani jednego questu), zresztą P2W po całości.

Z Flyff'em dużej styczności nie miałem. Jednak nie polecam marnować czasu na CQ, nawet na priv. Z tymi prywatami to już w ogóle inna historia, większość prowadzona jest przez arabów, którzy na "boku" dają CPs'y za dotację.

@up, co masz na myśli mówiąc "dobre przedmioty"? Nie łudź się, w grze zostali tylko "wyjadacze", którzy lubią wypróżniać portfel, a z takimi nie masz najmniejszych szans. Tak, to się nazywa P2W.

Nie łudzę się wiem co mam i co posiadam i nie jest źle gra się przyjemnie nie trzeba wydać kasy żeby coś osiągnąć

A co takiego osiągnąłeś? Eh, kiedyś gra była prosta a zarazem cholernie wciągająca. Grind, PK'owanie, co w końcu kończyło się czerwonym nickiem i wypadaniem itemek (a frajda była jak się jakiegoś payzora ubiło :D) przesiadywanie na arenie, no i najlepsze - wojny gildii. Teraz to komedia. Quest quest'a quest'em pogania, nic więcej.

PvP to śmiech na sali od kiedy wprowadzili beznadziejny system potency. Kiedyś walka była skillowa, walki na fb, hit'n'run, dynamika. A teraz? Koleś, który popuści trochę z portfela zespamuje normalnego gracza thunder'em na pięć hitów. Śmieszne. Nie warto na tę grę tracić czasu, pomóc jej może tylko wersja classic przywracająca patch 1.0, która ponoć jest w planach... ponoć. Cóż, ja tam sobie odpuściłem trochę po wyjściu patch'a z potency i talismanami. Do tego czasu marnowałem tylko nerwy.

Wiesz ja tam nie wiem ponieważ nie grałem wogóle w te gry ale bym chciał w którąś z nich spróbować

powem Ci tyle na trinty Co jest bodajże serwer classic był kiedyś nawet polski serwer postawiony na 1.0 ale nie wiem czy nadal istnieje

@EDIT

kilka minut szperania i znalazłem serwer postawiony na 1.0 :) już zasysam :D troszke chyba exp zwiekszony czy coś ale bardzo fajnie serw zrobiony :)

http://www.love2hater.com/home.php

UP tez zasysam :)

Witam. :P

Otóż nie wiem, którą z tych dwóch gier wybrać :wacko:

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest teraz z nimi ??

Jaka populacja graczy, gdzie lepsza zabawa, ciekawe questy no i gdzie mógłbym znaleść więcej polaków??

Dzięki za pomoc :D

Czesc, pewnie ze Conquer Online na prywatnych serwerach da sie w szybszym czasie osiagnac pewne zdolnosci. A co najwazniejszem, spotkac ciekawych ludzi! Zapraszam na Atmosphere Conquer <— W razie problemow pisz, pomoge