For Honor Alpha

Witam , iz ze jutro rusza alfa , i zostaly wyslane zaproszenia + 3 zaproszenia dla znajomych. I tutaj wlasnie znajduje sie moje pytanie. Czy ktos ma jeden kod do ps4 . Jestem nawet w stanie dac cos w zamian lub nawet zaplacic. Pozdrawian

Dołączam się do pytania, też bym z wielką chęcią przetestował ten tytuł. Dla mnie może być kod PS4 lub PC. Dzięki z góry.

A to niedobre ubi dziady nie dały mi kluczyka.

Też bym z miłą chęcią przytulił kluczyk na PC :D

Z tego co wiem alpha ma sie kończyć w dniu dzisiejszym wiec troche słabo Ale nie fajnie troszkę podeszli do tych testów Może to tylko przypadek ale wydaje mi sie ze z osób które zgłaszały sie do testów zaproszenia otrzymywali w pierwszej kolejności osoby które wydały wprost majątek na platformie Uplay i na gierki ubisoftu W drugiej kolejnosci osoby działające na Twitch oraz yt A reszta dopiero została rozesłana do "szarych użytkowników" Czyli jak zwykle cały uplay Chociaż oczywiście to moja prywatna opinia i może być błędna.

Z tego co wiem alpha ma sie kończyć w dniu dzisiejszym wiec troche słabo Ale nie fajnie troszkę podeszli do tych testów Może to tylko przypadek ale wydaje mi sie ze z osób które zgłaszały sie do testów zaproszenia otrzymywali w pierwszej kolejności osoby które wydały wprost majątek na platformie Uplay i na gierki ubisoftu W drugiej kolejnosci osoby działające na Twitch oraz yt A reszta dopiero została rozesłana do "szarych użytkowników" Czyli jak zwykle cały uplay Chociaż oczywiście to moja prywatna opinia i może być błędna.

Strimerzy/yt nabijają ogromny hype i to właśnie oni zawsze pierwsi wszystko dostają. Ogóle moim skromnym zdaniem gra wygląda beznadziejne i raczej skreślam ja z listy.

Chętnie bym przetestował wersję na blaszaki.

Strimerzy/yt nabijają ogromny hype i to właśnie oni zawsze pierwsi wszystko dostają. Ogóle moim skromnym zdaniem gra wygląda beznadziejne i raczej skreślam ja z listy.

Nie powiedział bym, że wygląda beznadziejnie, mi się graficznie podoba, ale jak na moje umrze śmiercią tragiczną. Hype opadnie po miesiącu od premiery :D Takie moje zdanie, obym się mylił

Ogóle moim skromnym zdaniem gra wygląda beznadziejne i raczej skreślam ja z listy

Dosyć mocne słowa jeżeli chodzi o tę produkcje. Hmm biorą pod uwagę to co pokazał Ubisoft Analizując mechanike gry i nowe rozwiązania Jak na swój gatunek gra wygląda wręcz niesamowicie Były juz próby tworzenia gier bardzo podobnych aczkolwiek były one bardzo niedopracowane i miały ogromne ilosci błędów Które autorzy For Honor wyeliminowali Oczywiście gra jest dosyć specyficzna i nie każdemu będzie sie podobała Tutaj dużo racji ma też byczsek dlatego ze to nie gra dla każdego. Ale jeżeli ktoś jest fanem gier typu chivalry medieval warfare lub war of the roses będzie zachwycony tą produkcją Na razie wygląda super pytanie na 100000 punktów brzmi czy tego nie spieprzą tak jak R6 Ale trzeba mieć nadzieje

Graficzne jest spoko, walka też można powiedzieć, ze całkiem fajna i innowacyjna. Ale to wszystko, bo gra jest bardzo biedna - trzy tryby, kilka mapek i tyle.

Bardzo lubię klimaty które prezentuje FH, ale 200 zł na coś takiego? W życiu.

Radziłbym się wszystkim wstrzymać z zakupem do jakiś 2 tygodni po premierze. Teraz póki co hype nakręcany przez streamerów i poniekąd naiwną społeczność graczy jest ogromny, ale myślę, że minie kilkanaście dni po premierze i trzeba będzie z botami grać bo ludzie nie będą mieli co robić i się wykruszą.

Ale to tylko moje gdybanie. Jak na razie, jedyną pewną rzeczą jaką da się powiedzieć o tej grze jest to, że jakiś czas po wydaniu tytułu Ubi zaleje nas masą płatnych dlc z wyciętymi wczesniej mapkami, bohaterami, itp.

Dosyć mocne słowa jeżeli chodzi o tę produkcje. Hmm biorą pod uwagę to co pokazał Ubisoft Analizując mechanike gry i nowe rozwiązania Jak na swój gatunek gra wygląda wręcz niesamowicie Były juz próby tworzenia gier bardzo podobnych aczkolwiek były one bardzo niedopracowane i miały ogromne ilosci błędów Które autorzy For Honor wyeliminowali Oczywiście gra jest dosyć specyficzna i nie każdemu będzie sie podobała Tutaj dużo racji ma też byczsek dlatego ze to nie gra dla każdego. Ale jeżeli ktoś jest fanem gier typu chivalry medieval warfare lub war of the roses będzie zachwycony tą produkcją Na razie wygląda super pytanie na 100000 punktów brzmi czy tego nie spieprzą tak jak R6 Ale trzeba mieć nadzieje

Biorąc pod uwagę to co powiedział ubi... Mozna byc pewnym ze nic wielkiego i fajnego z tego nie będzie. Jak juz wspomniałeś jest Chivalry, jest tez kilka produkcji w ea (przypominające mount and blade) które juz teraz oferują to samo a w przyszłości maja oferować jeszcze więcej. FH jest ubogie, ładne ale biedne, a firma nie raz juz pokazała ze graczy to w sumie ma gdzieś i do podstawki trzeba obowiązkowo doliczyć sp. Nie nastawiam sie na nic bo wiem jak jest i widzę co jest

Witam , iz ze jutro rusza alfa , i zostaly wyslane zaproszenia + 3 zaproszenia dla znajomych. I tutaj wlasnie znajduje sie moje pytanie. Czy ktos ma jeden kod do ps4 . Jestem nawet w stanie dac cos w zamian lub nawet zaplacic. Pozdrawian