Fortnite - pojdzie?

i3 2130 3.4 ghz
gtx 650
4gb ram
Pojdzie na low bez spadkow?

Gra jest DARMOWA, nie lepiej samemu pobrać i ocenić?

Ja Ci powiem że nie pójdzie, nawet nie instaluj, i co teraz zrobisz? zainstalujesz darmową gierkę by sprawdzić osobiście czy uwierzysz mi na słowo?

Gra jest DARMOWA, nie lepiej samemu pobrać i ocenić?

Ja Ci powiem że nie pójdzie, nawet nie instaluj, i co teraz zrobisz? zainstalujesz darmową gierkę by sprawdzić osobiście czy uwierzysz mi na słowo?

Mam net mobilny to mi troche szkoda marnowac transfer XDD

Pójdzie

Bez spadków raczej nie.

Polecam poprzeglądać gameplaye na podobnych konfiguracjach sprzętowych. Jest tego cała masa i można mniej więcej nastawić się na jakiś wynik.
Tutaj masz przykładowo nieco lepszy sprzęt:


Biorąc pod uwagę o wiele lepszą kartę graficzną i to, że autor filmu gra w FHD i wyciąga te 40-60 FPSów to myślę, że na Twoim sprzęcie w rozdziałce HD i na Low może być ciężko i faktycznie szkoda transferu na pobranie tego tytułu. W każdym razie to tylko moje przypuszczenie i najlepiej byłoby sprawdzić na "własnej skórze". Od siebie dodam, że Fortnite wbrew pozorom nie ma niewiadomo jak niskich wymagań odnośnie sprzętu, na jednym laptopie z GTX 1050 i i7 7700HQ miałem przy pomiarze między 80-120 FPS na ustawieniach wysokich + FHD i nie uważam tego za świetny wynik biorąc pod uwagę, że PUBG wyciska mniej więcej tyle samo.

Raczej nie. Nawet jak już odpali to się będzie dusić i słabo będzie to wszystko wyglądało. Przyjemności z gry mieć nie będziesz.

minalnie jest intel gma 4000 ja mam zabytokowego 460 gt 1giga gram full hd z texturami epic efekty średnie wszytki inne of batle royale jest deamowe ale jest płatna kmapanie pve instancionowana.

i3 2130 3.4 ghz
gtx 650
4gb ram
Pojdzie na low bez spadkow?