Forumowy tumblr (mmoplayawarn)

Siemka!

Wczoraj rzucilem pomyslem utworzenia tumblr'a ze screenami z forum/portalu (najczesciej te pierwsze, na te drugie rzadko wchodze) w przesmiewczym stylu - zabawnych (itp.) wypowiedzi, screenow naszego autorstwa.

Wczoraj byly slowa, dzisiaj czyny. Podziwiajcie efekt naszych wspolnych, trudnych staran - prosze:

WOPSxAT.jpg

^Zaobserwujcie nas!

Tumblr jest prowadzony w - jak wspomnialem - przesmiewczym tonie wiec, jak mozecie, to miejcie do tego dystans. Fot ani nazwisk nikogo nie bede wrzucac, szanujmy swoja prywatnosc (wyjatkiem jest moje zdjecie - na avatarze - ale mi osobiscie to nie przeszkadza).

Dodam, że screeny można wysyłać do mnie lub Ajrona na pw, a my to dodamy

Z gory dzieki i powodzenia!

Super inicjatywa, usmialem sie!

A co jeśli komuś się nie spodoba, że podałeś tam jego nick? Pasowałoby się wcześniej upewnić, że wszystkim to pasuje.

Ja nie mam nic przeciwko jak coś, a pomysł ok. Może dzięki temu przybędzie użytkowników jeśli zobaczą jaki tu jest "klimat".

Wydaje mi się, że screen z jakąś twoją wypowiedzią jest tak samo dostępny jak sama wypowiedź, więc nie widzę problemu.

No tak raczej nikt nie będzie się czepiał, ale ludzie są różni.

To jak sie bedzie ktoś czepiał to się usunie albo zamaże nick.

Dodam, że screeny można wysyłać do mnie lub Ajrona na pw, a my to dodamy ;)

No i dobra.

Fajna sprawa :)

Ps

@Ajron

Warn za bezmyślność. Haha

Jak komuś to będzie przeszkadzało, to niech wyjmie kija z *pupy :v

Nick to nie są jakieś dane personalne, więc nie muszą być zamazane.

Lepiej dmuchać na zimne, już byli tacy co pozywali do sądu połowę forum XD

VampirLord to był ewenement.

Cii nie wymawiaj tego nicku!

Mógłby mi ktoś przybliżyć nieco sprawę? :D Miała miejsce akurat chwilę przed moim pojawieniem się na forum ;p

Wybacz, tajemnica forumowa. Ogólnie forum przeżywało swój "złoty wiek" w latach 2k12-2k14 na czele z VampirLordem, Qeshuą i Armored Saints, Nrb czy Alpha Wilczycą. Od siebie dodam tyle, żałuj, że Cię tu nie było. Ale spokojnie, obserwuj tumblra :P

ciekawe widzę Vamipr głównym bohaterem :)

A mata wstawiam kilka jego wiadomości do mnie have fun

VampirLord

09-06-2014 06:29

Spokojnie daje ci 7dni na sprostowanie oraz przeprosiny jeśli chcesz polubownie. Inaczej szykuj kasę na rozprawę.
Wypowiedz została udokumentowana oraz dane teleinformatyczne zostały zweryfikowane przez specjalistę z dziedziny danych komputerowych który potwierdził autentyczność danych.

VampirLord

08-06-2014 19:24

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Zachowajcie-dyskrecj%C4%99-bo-przed-Wami-2x-nowiutkie-lecz-nielegalne-gameplay-e-z-polskiego-Gloria-Victis?page=2#

Witam serdecznie dokumentacja na temat twojej wypowiedzi została wysłana do mojej pani mecenas. Proszę spodziewać się pisma od adwokata przedprocesowego. Jeśli chcesz polubownie załatwić musisz publicznie przeprosić na łamach portalu. Pozdrawiam VampirLord

VampirLord

09-06-2014 18:56

Dziękuję za kolejne dowody przeciwko tobie dane zostają przesłane emailem do mojej mecenas za inwigilacje za chwilę dzwonie na policje pozdrawiam :)

Uśmiałem się xD Szczególnie przy zmiennym Nrb w dziale Diablo 3 :D

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji, mi. darmowego TS. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Siemka!

Wczoraj rzucilem pomyslem utworzenia tumblr'a ze screenami z forum/portalu (najczesciej te pierwsze, na te drugie rzadko wchodze) w przesmiewczym stylu - zabawnych (itp.) wypowiedzi, screenow naszego autorstwa.

Wczoraj byly slowa, dzisiaj czyny. Podziwiajcie efekt naszych wspolnych, trudnych staran - prosze:

WOPSxAT.jpg

^Zaobserwujcie nas!

Tumblr jest prowadzony w - jak wspomnialem - przesmiewczym tonie wiec, jak mozecie, to miejcie do tego dystans. Fot ani nazwisk nikogo nie bede wrzucac, szanujmy swoja prywatnosc (wyjatkiem jest moje zdjecie - na avatarze - ale mi osobiscie to nie przeszkadza).

Dodam, że screeny można wysyłać do mnie lub Ajrona na pw, a my to dodamy

Z gory dzieki i powodzenia!