Fotel dla grubasa

Siemka, jak w temacie, szukam fotela dla siebie, nie musi być gamingowy, ważne żeby nie rozwalił się pode mną. Ważę 160kg, wiem, zaraz ktoś napisze “to schudnij”, spokojnie jestem w trakcie, schodzę z wagi 185kg. Ale mój 4letni fotel, miałem Pro Gaming do 150kg, dawał radę, ale w końcu zaczął się rozjeżdżać, i po prostu po ok. godzinki tyłek już mnie boli. Te rurki od kubełka zaczęły wychodzić, a ta eko skóra zaczęła się sypać, plus człowiek się topił w lato na nim. Budżet myślę maksymalny 800-1000zł

Nudny komentarz, ale dzięki temu zawsze jakiś ruch w temacie

No dobra to bardziej merytorycznie, kup se krzesło za 300zł ktore nie utrzyma 150kg i postanów sobie że nie posadzisz na nim dupy dopóki nie zejdziesz z Wagi do tego poziomu a pozostałe zainwestuj w siłownie może jakis plan dietetyczny. Bo jeżel masz problem z nadwagą tgo nie uciekaj w gierki tylko odpuść sobie je na jakiś czas zmień priorytety i pracuj nad swoim zdrowiem fizycznym/psychicznym.

z doświadczenia wiem że psychika zawsze odbija się fizycznie, a Ty isane z jakiego powodu grasz w gry ? tzn z jakiego powodu uciekasz od rzeczywistości, pracuj nad zdrowiem ta jasne, płytkie hasło bo nie rozumiesz że służba zdrowia nie leczy chorób w ogóle, a psychologów nie uczą pomagać “pacjentom”, tylko wszystko robią od dupy strony, nigdy nie powie ci wprost co trzeba zrobić żeby wyzdrowieć itd

Ale masz tak troche racje isane , jak jest problem to trzeba jeszcze więcej się postarać xd

kurwa fotel dla grubasa
stary ja to bym taki meblowy salonowy fotel normalne zajebał i stół jakiś fajny z dobra wysokością i tyle na temat.

1lajk

Proste, uzależnienie :slight_smile:

1lajk

Typ pyta o fotel nie o porady życiowe rycerze moralności.

2lajki

Sorry, że odkopuje, za wszystkie życiowe rady dziękuję, jak pisałem w pierwszym poście, jestem w trakcie schodzenia z wagi, ważyłem 185 teraz kilkadziesiąt mniej, gry i streamowanie daje mi fun, to nie znaczy że siedze 24/7 i gram i nic ze sobą nie robię, ponieważ wagę zrzucam. Po prostu potrzebowałem fotel żeby nie niszczyć sobie, już wyniszczonych przez wagę pleców. Btw. Kupiłem fotel z firmy Huzaro Combat 7.0 bardzo wygodny, ale wykonanie raczej chińskie. Nie sądzę żeby długo wytrzymał. Pozdrawiam

Oczywiście, że jestem uzależniony od kompa, tak jak 100% osób na świecie jest od czegoś uzależniona, siłowania też uzależnia, spacery i uczucie po dużym udanym wysiłku też uzależnia, tylko moim zdaniem, moje uzależnienie przynajmniej w tym momencie mojego życia, nie jest niczym złym, bo nie powoduje przewlekłych problemów czy też uciekania w świat cyfrowy. Peace

Nie wiem skad wziales ta statystyke, a powiedz mi czym cechuje sie uzaleznienie od silowni? Bo wiesz czym z definicji jest uzaleznienie? Jakie beda moje objawy fizyczne bo odstawieniu silowni xD ?