Fotel do komputera (do 600 zł)

Dobra, w sumie zrobiłem research i nie będę w stanie kupić Markusa. Polecacie jakieś sprawdzone alternatywy przez was/waszych znajomych w podobnej cenie?

A nie było by łatwiej po prostu ruszyć cztery litery wejść w samochód,ubera,taxi czy autobus do jysku,rtv czy innego wypizdowa i samemu sobie przymierzyć? To tak jakby ktoś wybierał spodnie przez internet nie mierząc ich , każdy człowiek ma inne ułożenie,każdy inaczej siedzi ,jeden dupą na samym “czubku” krzesła jeden ma przysłowiowy pręt w dup*e i kręgosłupie i potrzebuje wyższe oparcie ,każdy człowiek ma swoje ułożenie i tak mu jest wygodnie ,niekoniecznie ,że tak to określę w “zdrowy” sposób :smiley: Ja posiadam Markusa ,który ma stosunkowo niskie oparcie ,jestem dość wysoki a siedzi mi się wygodnie i nie uważam ,że oparcie jest za małe ,bo siedzę dość niechlujnie z poduszką pod plecami i miejsce na głowę też zawsze się znajdzie. Natomiast na stosunkowo droższych fotelach diablo chair czy fotelach gamvisa , które też są podobno stosunkowo dobre , nie siedziało mi się tak wygodnie jak na fotelu za 300zł. Myślę ,że każdy człowiek ma inne warunki wygody , a ten temat to takie , witam kupuje samochód marki x , jaki kolor wybrać najlepszy :smiley:

Niby racja, ale ja jestem leniwą bułą XD
Poza tym, do najbliższego miasta mam 30 km, to zwyczajnie nie opłaca się jechać tam tylko po to, żeby sobie “pooglądać” - wolę jechać z myślą, że wiem czego chcę, co może mi się podobać i co chciałbym kupić :smiley:

PS: Może to się wydać śmieszne, ale spodnie kupuję przez internet XD

Patrz na to aby podłokietniki nie były za twarde bo łatwo sobie uszkodzić nerwy i ścięgna co prowadzi do zapalenia :confused: sama miałam problem z swoim krzesłem i musiałam zrobić dodatkowe gąbki na podłokietniki .

no ja wiem i rozumiem ,nie napisałem komentarza po to ,zeby sie dopierdolić , tylko jednak krzesło to jest inwestycja na kilka lat i myślę ,chociażby uberem czy boltem za grosze lepiej sobie podjechać i samemu usiąść dupą czy fotelem , bo nie raz bywa tak ,że będzie Ci sie wygodniej siedziało na ryczce za 20zł niż na fotelu dentystycznym za kilkanaście tysięcy :smiley: