FPS Cs 1.6 STEAM

Siema mam jeden problem, otóż gram w cs 1.6 na steam na baaaaaardzo starym lapku który służy tylko i wyłącznie, no jest to typ biurowy :D

jego specyfikacje to

Procek : 1,2GHz x2 Dual Core, 2GB ram, dx11, karta 256mb mobile intel 945 blah blah blah, windows 7

fps waha się w granicach 100-15, ale w grze jest coś koło ~25-35 fps,

moje pytanie jest takie:

Dlaczego jak na takie wymagania cs mam tak mało fps ? kiedyś przed formatem miałem też win7 i działało płynnie :/

HALP !

Proszę tylko o normalne wypowiedzi, inne bd zgłaszane do nagrody (if u know what i mean).

Zaśmiecony system, skoro lapek to może zabrudzone radiatory, stara pasta. Zaktualizuj sterowniki, przejedz system jakimś Cleanerem, zrób defragmentacje, może pomoże ;)

instalka jest świeża (system i steam), pomogło mi trochę ustawienie procesu hl.exe na wysoki lecz to jeszcze nie to :P

modele też mam high fps :3

Siema mam jeden problem, otóż gram w cs 1.6 na steam na baaaaaardzo starym lapku który służy tylko i wyłącznie, no jest to typ biurowy :D

jego specyfikacje to

Procek : 1,2GHz x2 Dual Core, 2GB ram, dx11, karta 256mb mobile intel 945 blah blah blah, windows 7

fps waha się w granicach 100-15, ale w grze jest coś koło ~25-35 fps,

moje pytanie jest takie:

Dlaczego jak na takie wymagania cs mam tak mało fps ? kiedyś przed formatem miałem też win7 i działało płynnie :/

HALP !

Proszę tylko o normalne wypowiedzi, inne bd zgłaszane do nagrody (if u know what i mean).