FPS na czilku

Szukam fps’a w kórego bede mogł sobie na czilku postrzelać z ekipą najlepiej f2p w ostatecznosci b2p. System strzelania nie jak w cs:go o ile to mozliwe :smiley: . A no i platforma PC.

destiny 2

27 listopada wyszedł Stay Out , na steamie za darmo do pobrania jest .
Stay Out to gra wzorowana na Stalkerze tyle że jest lepsza ponieważ posiada większą mapę , więcej przedmiotów i uzbrojenia a co najlepsze nie ma mikropłatności .
Polecam gram już 8 godzin i chwalę sobie bardzo :slight_smile:

Destiny 2 nie jest do końca darmowe to po 1 po 2 ta gra to typowo konsolowy fps a to że wyszedł na PC to przypadek :smiley:

Z tym “lepsza od stalkera” to trochę cię poniosło :stuck_out_tongue:. A co do destiny 2 to nie czaję o co ci chodzi z “typowo konsolowy fps”, bo jakby już grę gdzieś szufladkować to najbliżej jej do looter shooterów (np borderlands, czy the division). Gra też nie wyszła “przypadkiem” na pc, jakbyś się zainteresował to byś wiedział że nawet Destiny 1 mogło wyjść na PC, ale Bungie było wtedy malutkim studiem i wpompowali prawie całą kasę w destiny. Zastanawiali się też czy od razu nie wydać gry i na PC ale nie chcieli stracić dosłownie całej kasy w razie klapy. A później jej nie wydali bo po prostu już po sukcesie gry (a dokładniej dodatku) zaczęły się prace nad “dwójką” i zwyczajnie nie było już sensu odsyłać ludzi z dwójki do robienia portu jedynki.

Co do darmowości Destiny 2… nie żebym był złośliwy, ale dawno temu miałem kupioną samą podstawkę i nabiłem 400 godzin. A tutaj dostajesz dostęp do WSZYSTKICH map i aktywności na nich (nawet z Shadowkeep), a poblokowane masz głównie story z dodatków, czy 2/3 ostatnie raidy. Z kolei 2 pierwsze dodatki masz odblokowane w 100%., tak samo możesz nabić DOKŁADNIE taki sam level i power level jak gracze co pokupili wszystko. Więc ośmielę się stwierdzić że na tej wersji bym spokojnie nabił te 600 godzin jak nie więcej. A czy ty w tym (dwudziestym już?) “stalkerze online” nabijesz chociaż setkę? Lepiej dostać 1/10 gry która wystarczy na 200h, niż 1/1 grę która starczy na 13h :stuck_out_tongue:

Poleciłabym nowego CoDa (call of duty modern warfare) Jednakże cena jest dość wysoka, do tego gra miała średni start, aczkolwiek teraz jest dobrze, gra się przyjemnie około co tydzień dodawane są nowe tryby, a już wkrótce - tutaj odsyłam do linku strony https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/cod-modern-warfare-otrzyma-za-tydzien-najwieksza-darmowa-aktualizacje-w-historii-serii gra stanie się bardziej interesująca, do tego w obecnie trwa event na podwójne doświadczenie ogólne i każdej broni którą grasz, więc gra się przyjemniej ze względu na szybsze wbijanie lvl`i konta i broni (Co za tym idzie im większy lvl konta tym więcej broni do dyspozycji a im większy lvl na danej broni tym więcej dodatków do niej odblokujesz - celowniki, lasery i inne bajery)

1lajk

Co to za argumenty? chłop chce se pograć na czilku więc nie będzie tryhardował i kupował dodatku. Ponad 100k ludzi online jednocześnie na steamie to serio przypadek że na PC wyszło.

Również mocno polecam nowego CoD’a gra jest zacna i sam mocno się w nią zagrywam, polecam tryb S&D HC :grin: