FPS REALIZM - Discord skupiony wokół gier FPS z naciskiem na realizm

Realistyczne FPSy to dosyć niszowy gatunek i choć entuzjastów tych produkcji jest niemało, to jednak stanowią oni niewielki ułamek graczy strzelanek pierwszoosobowych.
Z tego powodu powstał FPS REALIZM — Serwer HUB, mający na celu zjednoczyć fanów wszelkich hardcorowych fpsów.

fpsrealizm-mini-banner

:blue_heart: Wejdź na Discordhttps://discord.gg/N3xBCxG
:tv: Obejrzyj zwiastunhttps://youtu.be/9Xhvou5cmAs

Chciałbym, by serwer był swojego rodzaju spoiną , łączącą istniejące już społeczności i klany. Przedstawiciele serwerów mogliby reprezentować swoje społeczności i zachęcać pozostałych członków, by stali się ich częścią. Natomiast sami członkowie poszerzaliby swoje horyzonty odnośnie gatunku realistycznych strzelanek, nawiązywaliby nowe znajomości, dzielili się swoją wiedzą i dyskutowali na tematy dotyczące ich wspólnych zainteresowań.

Myślę, że pomysł ma sens, a jego realizacja przyniosłaby korzyści zarówno graczom, jak i opiekunom społeczności, którzy potencjalnie zyskaliby nowych członków, głównie dzięki przejrzystej liście polskich społeczności .

Serwer powstał niedawno i dopiero raczkuje, dlatego też potrzebuje wkładu w postaci pomysłów na jego rozbudowę i osób, które chciałby pomóc w ich realizacji.

:video_game: LISTA GIER, KTÓRE DOTYCZY : Arma 3, Beyond the Wire, Day of Infamy, Escape from Tarkov, Hell Let Loose, Insurgency & Insurgency: Sandstorm, Post Scriptum, Redy or Not, Red Orchestra 2, Rising Storm 2: Vietnam, Squad, '83 … i nie tylko.