Fractured online

W środę o 19:00 rusza Fractured online na steam, nie widziałem żadnego newsa na ten temat więc uznałem, że napiszę, mimo że słaby ze mnie pisarz.
Jest to gra nastawiona raczej pod zabawę w grupie, gracz solo będzie miał ciężko się rozwinąć chociaż nie jest to niemożliwe.
Gra jest dość specyficzna, skille farmi się zdobywając wiedzę o potworach, które te skille używają, wiedza również służy jako experience, tak więc jest ograniczenie ile z danego moba można zdobyć. Gracz może zbudować sobie domek gdzie będzie mógł przechowywać swoje rzeczy, przetwarzać materiały i tworzyć lepszy ekwipunek. Jako grupa można mieć miasto, każde miasto ma teren z działkami, z którego dostaje podatki ale musi również produkować surowce na utrzymanie.

Jeżeli chodzi o pvp to mamy system charakteru, możliwe są dobry (może bić tylko złych, może zostać szeryfem w mieście aby zamknąć złych na jakiś czas, zależnie od karmy, jak zostanie zabity przez złych to wypada z niego plecak a założone przedmioty zostają), neturalny (może bić złych i neutralnych, przyzywać bossy, jak zostanie zabity to traci tylko plecak tak samo jak dobry), zły (może bić wszystkich oraz kraść wózki z surowcami, jak zostanie zabity zależnie od karmy traci plecak i założony ekwipunek). Surowce dzielą się na ciężkie i lekkie, surowce ciężkie należy wozić wózkami ponieważ można podnieść jednocześnie tylko 1 sztukę, te surowce można spotkać w spotach zaznaczonych na mapie i po wydobyciu mają cooldown.

Gra ogólnie jest całkiem przyjemna i polecam dla graczy lubiących grać w grupie.
Gra jest w modelu B2P.
Link do strony gry: https://fracturedmmo.com/