Fragmovie

Witam.

Poszukuję kogoś chętnego do zrobienia fragmovie z paru akcji które będę dostarczał na bieżąco.

Sam bym się tym zajął, ale moje skillsy w Sony Vegasie raczej nie są zbyt wysokie - https://www.youtube.com/watch?v=CHa4kJ8BYZo

Możemy się umówić nawet o jakąś zapłatę. Akcji jako tako nie mam, ale zacznę zapisywać każdą jak tylko znajdzie się chętna osóbka. (średnio 2 fajne akcje na mecz)

Akcje nie będą pochodziły ze zwykłych mm'ów tylko z 5v5 ESL Ladder.

Pozdrawiam c:

Akcja, którą pokazałeś jakaś specjalna nie jest, mam nadzieje, że reszta będzie lepsza - w tej jedynie przeciwnik popełnił błąd, nic nie kryje, wchodzi pojedynczo. Nie gram jakoś wyjątkowo dobrze, ale na pierwszy rzut oka widać, że przeciwnik nie ogarnął.

Jedną z cech bycia dobrym graczem, jest umiejętność wykorzystania błędu innych.

Wydaje mi się, że tutaj bardziej chodzi o to, że mało kto chce oglądać jak, ktoś na poziomie 3 razy wyższym niż inni "gwałci" przeciwnika, któremu brak skila. Shmirel, tak wykorzystanie błędów, jednak tutaj to jest po prostu bezmyślne bieganie jak gold nova po mapie, co także mi średnio się podoba na filmiku. co innego np. jump shot z ssq przed cały mid na inferno czy mirage albo jakieś fajne flicki,no scope, ale fajne mind games z clutchem.Takie jest moje zdanie.

Wszedłeś po prostu na plecy... co w tym niesamowitego? Te 2 boby patrzyły sie w 1 strone zamiast w bs'a i na venty.

Zrób coś takiego, nawet nie ups tylko m4. HS są efetkowne a nie typowe strzelanie w klate, i wtedy pogadamy

link :P - https://www.youtube.com/watch?v=uoOg9iAMPE0

Akcja, którą pokazałeś jakaś specjalna nie jest, mam nadzieje, że reszta będzie lepsza - w tej jedynie przeciwnik popełnił błąd, nic nie kryje, wchodzi pojedynczo. Nie gram jakoś wyjątkowo dobrze, ale na pierwszy rzut oka widać, że przeciwnik nie ogarnął.

Prawda. To był zwykły faceit więc nie spodziewałbym się wspólnych teamowych wejść.

Wydaje mi się, że tutaj bardziej chodzi o to, że mało kto chce oglądać jak, ktoś na poziomie 3 razy wyższym niż inni "gwałci" przeciwnika, któremu brak skila. Shmirel, tak wykorzystanie błędów, jednak tutaj to jest po prostu bezmyślne bieganie jak gold nova po mapie, co także mi średnio się podoba na filmiku. co innego np. jump shot z ssq przed cały mid na inferno czy mirage albo jakieś fajne flicki,no scope, ale fajne mind games z clutchem.Takie jest moje zdanie.

Misiek, zauważ że nikogo nie było na B dlatego zeskoczyłem do ventów i stałem tam dopóki nie dostałem infa, że wchodzą A.

Zrób coś takiego, nawet nie ups tylko m4. HS są efetkowne a nie typowe strzelanie w klate, i wtedy pogadamylink -

Efektowne fakt, ale wydaje mi się, że przeciągnięcie full auto na 2-ch typkach też nie należy do najprostszych :D

Zresztą ludzie. Spójrzcie na datę filmiku. Dałem to jako przykład tego jak słabo obrabiam filmiki. Teraz gram zdecydowanie lepiej, co zresztą zobaczycie jak uda mi się znaleźć kogoś, kto podejmię się takiej robótki :) Póki co zero konkretów same posty na temat beznadziejnej akcyjki sprzed ponad pół roku c:

Nie chodzi o to, że grasz słabo, tylko o to, że akcja jest słaba, bo przeciwnicy sami zwarzywili. Jak będą jakieś ciekawe, to będzie dobrze, ale unikaj dodawania czegoś, co pokazałeś, bo jest to zwyczajnie nudne i nie ma nic wyjątkowego :q

To jak? Ktoś coś?

To jak? Ktoś coś?

Raczej nie. Poszukaj kogoś na jakimś forum graficznym lub takim gdzie zajmuje się obróbką filmów, nie ma sensu szukać tam gdzie jakiś osób nie ma.

Chociaż w sumie nie wiem co tutaj jest takiego niezwykłego, przeciwnicy to jakiś gold max. Doprawdy z pewnością potrafisz ustrzelić coś lepszego niż to tutaj i dopiero takie coś nagraj.

Przecież dziś liczy się nóż, a nie umiejętności...

Obróbcie mu to, niech pochwali się nożykiem :P

Witam.

Poszukuję kogoś chętnego do zrobienia fragmovie z paru akcji które będę dostarczał na bieżąco.

Sam bym się tym zajął, ale moje skillsy w Sony Vegasie raczej nie są zbyt wysokie - https://www.youtube.com/watch?v=CHa4kJ8BYZo

Możemy się umówić nawet o jakąś zapłatę. Akcji jako tako nie mam, ale zacznę zapisywać każdą jak tylko znajdzie się chętna osóbka. (średnio 2 fajne akcje na mecz)

Akcje nie będą pochodziły ze zwykłych mm'ów tylko z 5v5 ESL Ladder.

Pozdrawiam c: