Fragmovie

Hej hej hej.

Ostatnio naszła mnie wena po 3 meczach na smurfie (rangi LEM+ więc nie piszcie że jadę po noobach i się cieszę. Błagam. Zresztą ja grałem w teamie z gold novami i większość meczy była przegrana, bo pod koniec specjalnie throłowałem, ponieważ nie widzę sensu wygrywania i boostowania.) na zrobienie sobie fragmovie. Proszę o obiektywne opinie. Co mógłbym zmienić etc. Zapraszam również do innych filmików.

/edit Chciałbym jeszcze znać wasze zdanie na temat tego małego poradnika:

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :3

Czy we fragmovie nie powinny być pokazane jakieś spektakularne serie zabić?, bo ty pokazałeś pojedyńcze zabójstwa.

Zauważ że to są całe akcje pociete na krótkie zabójstwa żeby fragmovie nie trwało 15 minut i jako tako pasowało z muzyka. Nie było tam ani jednego pojedyńczego zabójstwa.

Hej hej hej.

Ostatnio naszła mnie wena po 3 meczach na smurfie (rangi LEM+ więc nie piszcie że jadę po noobach i się cieszę. Błagam. Zresztą ja grałem w teamie z gold novami i większość meczy była przegrana, bo pod koniec specjalnie throłowałem, ponieważ nie widzę sensu wygrywania i boostowania.) na zrobienie sobie fragmovie. Proszę o obiektywne opinie. Co mógłbym zmienić etc. Zapraszam również do innych filmików.

/edit Chciałbym jeszcze znać wasze zdanie na temat tego małego poradnika:

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :3