Free 60 lvl

Witam. Dostałem maila, iż za zakup subskrypcji otrzymam "Free 60lvl" postać.

Tutaj me pytanie: ja coś źle przeczytałem, czy rzeczywiście dostaje się token na postać 60 lvl-ową?

Jak tak, to jak ją odebrać?

Nie wiem jak we wtorek przy oficjalnej premierze ale ja będąc subskrybentem od czerwca i mając dostęp do early access nowego dodatku mogę zrobić darmową 1 postać 60lvl tak jak zwykłą tylko wybieram nie całą historię tylko po prawo zaczynając jako "Outlander". Tak by the way nowy dodatek jest mocarny.

A gdzie sprawdzić, czy ma się dostęp do Early Acces? bo z tego co tam wyczytałem, to powinienem taki dostęp mieć.

Jeżeli załapałeś się na te wszystkie fanty przed dodatkiem (Kompan, pistolety, płaszcz, mount) to automatycznie od wtorku masz dostęp do Knights of the Fallen Empire i jeżeli wcześniej nie miałeś to również otrzymujesz dostęp do Shadow of Revan. Wszystkie dodatki rozpoczyna się z konsoli misji na własnym statku.

W zasadzie, to nie mam tych bonusów, a Subskrypcję miałem opłacaną. Gdzie się odbiera jak już?

Wszystkie bonusy przychodzą wiadomościami na ingame maila. Tam też pewnie będziesz miał info pokroju "Welcome to Shadow of Revan" bądź "Welcome to Knights of the Fallen Empire"

W sumie, to byłem subskrybentem od 23 sierpnia do 23 września tylko, ale wydaje mi się, że kwalifikuję się na coś. Tak czy siak, możliwe, bym dostał to dopiero we wtorek?

http://www.swtor.com/fallen-empire/rewards

Nie załapałeś się na wszystkie fanty w takim razie więc nie masz dostępu do early access nowego dodatku, pozostałe fanty na które się załapałeś dostaniesz dopiero we wtorek. Aktywni subskrybenci we wtorek otrzymają dostęp do nowego dodatku oraz do poprzedniego, wystarczy mieć aktywną subskrypcję.

http://www.swtor.com/support/helpcenter/7418

Dzięki wielkie! Temat do zamknięcia.

Witam. Dostałem maila, iż za zakup subskrypcji otrzymam "Free 60lvl" postać.

Tutaj me pytanie: ja coś źle przeczytałem, czy rzeczywiście dostaje się token na postać 60 lvl-ową?

Jak tak, to jak ją odebrać?