Free To Play MMO na ten ciężki czas

Siemanko, szukam MMO do przyjemnego pogrania na czas siedzenia w czterech ścianach. Nie ma znaczenia czy nowe, czy stare. Zależy mi głównie na tym, żeby było F2P z rozsądną populacją.

Gry, których mój obecny setup nie uciągnie i których, niestety, nie mogę wziąć pod uwagę:

  • Destiny 2
  • PoE
  • BDO
  • COD Warzone

Gry, w kórych nie chcę się bawić:

  • Albion
  • Blade and Soul

Po drodze na pewno znajdzie się jeszcze kilka innych tytułów, które mógłbym podpiąć do jednej z powyższych kategorii, ale nie mogę ich na chwilę obecną przywołać w pamięci.
Zastanawiałem się nad Drakensangiem jako takim przyjemnym zapychaczem czasu, Warhammer również mi wpadł w oko. Lubię PvE i na gierce nastawionej na taką grę mi chyba bardziej zależy.

Warhammer na privie. Ludzi masa, całość w 100% darmowa. Świetnie można się bawić. Return of Reckoning zaprasza :wink:

1lajk

Polecam Star Wars The Old Republic na F2P można zrobić całą linie fabularna 8 postaci każda inna i czasem wyskoczyć na jakiegoś FP (Dunga) a ograniczenia dla F2P przy PvE są do zniesienia da się pograć

Ja odradzam SWToR niby jest f2p, ale ograniczenia w późniejszym etapie gry są zbyt duże i jednak trzeba mieć abonament.

Natomiast z f2p, to przychodzi mi na myśl Neverwinter i Warhammer.
Ewentualnie Warframe, ale to nie jest mmorpg.
W sumie może jeszcze Guild Wars 2 podstawka jest za darmo, więc można przetestować, a jak się spodoba i przyjdzie ochota na dalsze granie, to raczej dla nikogo nie będzie problemu wydać te jakieś 60 złoty na dodatek. Nawet na g2a widziałem za 50 zł, a to nie wielka cena za 2 dodatki.
Tak, teraz kupując dodatek Path of Fire ten poprzedni się dostaje za darmo.

Ja również polecę Warhammera Return of Reckoning, gra przednia, masa osób, ciągle pvp, sporo klas, wpadajcie i grajcie razem ze mną ludzie bo jest warto!

Meton2pl chociaz teraz byla fuzja i jest za duzo graczy, praktycznie nie da się wejść :frowning: ale jak by się zluzowało to ok wbijaj

The Secret World Legends lub Defiance 2050 powinny pójść na nie zbyt op sprzętach.

Metin2 na prywatnym serwerze, jest kilka stabilnych zagranicznych jak i polskich, kwestia czy szukasz czegoś na dłużej czy przelotnie. Mimo wszystko mogę polecić serwer zależnie od tego czego szukasz poza pve co już jest wskazówką :slight_smile: Na ten moment mogę polecić serwer Valium, który od dobrych kilku lat stoi i trzyma poziom jest serwerem medium/hard gdzie możesz w całości poświęcić się pve, grindowaniu, robieniu dungeonów, bossów itp.

Jeśli chodzi o sensowne granie to żadna bo każde F2P jeśli chodzi o end game to P2W :wink: Jeśli byleby pograć to w sumie G22 w podstawce - zanim przejdziesz całe i odkryjesz wszystkie lokacje to zejdzie kawał czasu, SWToR jeśli chcesz przejść grę single dla fabuły to ok - jest fajna i daje sporo frajdy, jeśli myślisz o pograniu w end game odpuść bo to tytuł dla którego wymagany jest Abonament aby grać w end game. Newerwinter tu nie wiem, grałem na premierę i było fajnie ale chyba gra podupadła, możesz TESO spróbować bo podstawkę z morowindem dostaniesz na allegro za 20-40 zł a da Ci tyle zawartości, że ludzie zdążą zapomnieć co to koronawirus a tego nie przejdziesz xD

Jeśli nie jest problemem zakupienie dla Ciebie gry to szczerze polecam GW2. Wróciłem po 5 latach przerwy i teraz bawię się tak niesamowicie, że żałuję tych 5 lat niegrania. Serio jest co robić i wystarczy tylko określić co chcesz aby Twoja postać osiągnęła. PvE jest trochę inne niż typowa trójca ale chętnie udzielę Ci więcej info. GW2 podstawka jest darmowa więc możesz spróbować bez żadnych problemów.

2lajki

Wielkie dzięki za wszystkie sugestie! Podjąłem decyzję, że sprawdzę Return of Reckoning, a jeżeli po +/- tygodniu mi nie podpasuje, sprawdzę podstawkę GW2. Do trzech razy sztuka, dlatego jako trzecie i ostatnie sprawdzę tego nieszczęsnego Drakensanga, który mi od dłuższego czasu chodzi po głowie. Dziękuję raz jeszcze :wink:

Graj po stronie Orderu, mój nick Malarz, pisz PW!

Ja też pobieram Warhammera , tylko szkoda że tak powoli się pobiera z torrentów, ale zobaczymy. Malarz będę pisać jak się zaloguje :smiley:

Guild Wars 2 jest F2P mówimy o podstawowej wersji.

Zacząłem grac w warhamera tankiem osoby chetne do wsplnej gry zapraszam na discorda sambadyban#3427

Sprobuj dungeons and dragons. Gra swoje lata ma, więc populacja już nie ta, ale wystarczy ekipa kilku osób i dalej można mieć masę frajdy. A w każdym razie nie zaszkodzi ściągnąć i spróbować, może ci się spodoba. Jakbyś byl zainteresowany zapraszam do kontaktu, akurat jest darmowy miesiąc (gra jest f2p z p2p contentem, ale ten content mozna za darmo odblokowac punktami zdobytymi grze), po więcej zapraszam do mojego tematu.