Freestyle - Narciarstwo

Siema!

Od zeszłego roku zacząłem jeździć na freestyl'ówkach i coś tam chcę zacząć robić, tylko nie wiem od czego zacząć, potrafię już w 100% jeździć tyłem.

Od jakich trików zacząć i jak znacie jakiś w Polsce snowpark to prosiłbym o podanie bo jeżdżę po różnych górach ale żadnego takiego nie widziałem :/ Są instruktorzy od freestyle?

Mam nadzieje że ktoś z MMORPG.org.pl jeździ freestylowo :D

[media=]

Wątpie, że ktoś tak jeździ:) Tu się gra a nie na nartach ekstremalnie jeździ.

BTW za***iste spodnie ma koleś.

Powinieneś szukać w internecie. 1-szy raz widze temat o fristajlu. Nie spodziewaj się morza odpowiedzi.

Ciężko znaleźć dobrego forum o freestyle, przeważnie to jest 1 dział zrobiony na ogólnym forum i ludzie jarają się bo ktoś zrobi temat i wrzuci filmik z YT :/

A może ktoś z MMORPG.org.pl jeździ... poczekam ja mam czas :)

krynica-azoty gdzie indziej nie slyszalem by cos bylo na poludniu :) co roku coraz wiecej dodaja nie wiem czy tez na jaworzynie czegos nie ma .

Nikt cie niczego nie nauczy musisz sam , pomijajac ze jezeli nie masz dostepnu do sniegu 365 dni w roku w krotkich okresach czasu nie licz ze bedziesz umial chociaz 1/10 z tych rzeczy, to Polska takie realia :) + ostatnie zimy to zenada

a to ze umiesz jezdzic na freesta tylem to akurat nic bo kazdy ogarniety umie jezdzic tylem na carvingach :)

krynica-azoty gdzie indziej nie slyszalem by cos bylo na poludniu co roku coraz wiecej dodaja nie wiem czy tez na jaworzynie czegos nie ma .Nikt cie niczego nie nauczy musisz sam , pomijajac ze jezeli nie masz dostepnu do sniegu 365 dni w roku w krotkich okresach czasu nie licz ze bedziesz umial chociaz 1/10 z tych rzeczy, to Polska takie realia + ostatnie zimy to zenada

Jak mnie nikt nie może czegoś nauczyć? Nie rozumiem. Przecież są instruktorzy do freestyle a to przypadkiem nie taki 'nauczyciel'?

Spokojnie ja nie jeżdżę tylko w Polsce, ale tak się ogólnie pytam czy takie coś u nas istnieje w ogóle.

Ja jeżdże ale nie freestylowo. A ile lat już jeździsz, że za freestyle się bierzesz? Ja jeżdże już 4 sezony i narazie mnie do tego nie ciągnie:P

Jeżeli coś o nartach to zapraszam. Mam 18 lat, jeżdżę od 5 roku życia. Nie freestajlowo ale carvingowo.

Jak mnie nikt nie może czegoś nauczyć? Nie rozumiem. Przecież są instruktorzy do freestyle a to przypadkiem nie taki 'nauczyciel'?Spokojnie ja nie jeżdżę tylko w Polsce, ale tak się ogólnie pytam czy takie coś u nas istnieje w ogóle.

Nie nie ma czegos takiego jak instruktor FREESTA..... :)) sama nazwa wskazuje na to ze jest to FREE STYLE czyli sam uczysz sie swojego stylu :)

Ja jeżdże ale nie freestylowo. A ile lat już jeździsz, że za freestyle się bierzesz? Ja jeżdże już 4 sezony i narazie mnie do tego nie ciągnie:P

Oj nie wiem, nie liczę tego ^^, będzie gdzieś więcej niż 12 lat :P

Jeżeli coś o nartach to zapraszam. Mam 18 lat, jeżdżę od 5 roku życia. Nie freestajlowo ale carvingowo.

Wiesz gdzie są może jakieś porządne snow parki w Polsce?

Nie nie ma czegos takiego jak instruktor FREESTA..... ) sama nazwa wskazuje na to ze jest to FREE STYLE czyli sam uczysz sie swojego stylu

No może i nie ma, ale zawsze ktoś bardziej umiejący może doradzić mi na co uważać od czego zacząć, co robić w sytuacji gdy... itp.

BUMP

http://www.youtube.com/watch?v=bjVXYC3HCkw&feature=related

@Picasso

Raczej mało w Polsce jeżdżę. Ale trochę za granica Polski. Chopok, Słowacja jest super Snow Park.

Siema!

Od zeszłego roku zacząłem jeździć na freestyl'ówkach i coś tam chcę zacząć robić, tylko nie wiem od czego zacząć, potrafię już w 100% jeździć tyłem.

Od jakich trików zacząć i jak znacie jakiś w Polsce snowpark to prosiłbym o podanie bo jeżdżę po różnych górach ale żadnego takiego nie widziałem :/ Są instruktorzy od freestyle?

Mam nadzieje że ktoś z MMORPG.org.pl jeździ freestylowo :D

[media=]