#FRESH START #NUIA Kompletuje ekipę

Siemanko!

Jak w tytule, szukam ludzi, którzy są na fresh serwerze lub się tam wybierają. Na nowy serwer, frakcja NUIA. Ja sam w tej grze siedzę z przerwami od 2013 roku, więc jakąś podstawową wiedzę posiadam i chętnie się nią podzielę. Zostało zaimplementowanych kilka nowych mechanik, nowy item shop, nowe tekstury i klient, które co nieco upłynniły rozgrywkę.

Główny cel to czerpanie fun’u z gierki, nie mam na celu try hard’u. Sam niebawem kończę 25 lat, a przy tym moje życie osobiste zajmuje mi dość sporo czasu, także raczej stawiam na ludzi z luźnym podejściem, z którymi mógłbym posiedzieć na dc, pośmiać się i pogadać przy dobrym trunku, a jeżeli będzie chęć to przycisnąć i pograć troszkę bardziej competitive. Nie deklaruje, że chcę tworzyć jakąś gildie, ale jeżeli znajdą się chętni to czemu nie.

Nie ma się co oszukiwać, fresh starty zawsze sprawiają sporo frajdy graczom casual’owym, bo przez pierwsze 2/3 miesiące nie da się rozwarstwić aż tak progressu pomiędzy try hardami, a casualami, bądź co bądź na pewno nie w takim stopniu żeby być totalnie bezużytecznym, tak jak to ma miejsce przez pierwsze miesiące gry na starych serwerach. Dodatkowo fresh serwer jest “progresywny” - to znaczy, że są ograniczenia co do posiadanych item-ów (t3 hiram), “land rush” (zajmowanie ziemi) odbędzie się dopiero za kilka dni, więc też będzie okazja, by każdy sprawdził sobie (moim skromnym zdaniem jeden z lepszych, o ile nie najlepszy) system housingowy, zaimplementowany do świata rzeczywistego w Archeage.

Ja osobiście po chwili gry stanąłem na 15 lvl’u i bawię się nową klasą, domyślnie chcę grać czymś supportującym, także jakby się jakaś grupka zebrała to jest szansa na mini bosiki, dungi etc. Wiem, że ten system nie jest w AA jakoś mocno rozbudowany, ale w dobrym gronie potrafi zapewnić ciekawe urozmaicenie, a nawet przy odpowiednim trunku stanowić pewne wyzwanie.

Jako kontakt podam fb, ze względu na to że skaczę pomiędzy różnymi discordami, a nie chciałbym ewentualnie kogoś przegapić. Chętnym odpowiem na fb w wiadomości prywatnej i podam dc, jest ono przystosowane do sporej liczby osób, także jakby co tłumów się nie boję.

Korzystając z własnej próżności i słabych zasięgów podaje też nazwę na Twitch, mam zamiar się tam dzisiaj odpalić, także gdyby ktoś był zainteresowany jak wygląda sytuacja w grze, podpytać o poszczególne aspekty to zapraszam, na tyle ile będę potrafił postaram się udzielić rzeczowej odpowiedzi.

Facebook: https://www.facebook.com/majk.wazowsky.12/
Twitch: https://www.twitch.tv/wielkie_h

Pozdro i miłego wieczoru wszystkim! :wink:

Jest jakaś znacząca różnicą pomiędzy nuia a haranya? po za tym, że są to inne frakcje? Jakieś lepsze tereny itp?