Frogster to Złodzieje ! - Nie dajmy się niemieckim *****

Czy grając w grę Runes of Magic nie otrzymałeś diamentów za wysłanego sms'a ? czy kiedykolwiek znikły Ci itemki z konta i już ich nie otrzymałeś ? a może zostałeś zbanowany w grze i na forum pisząc prawdę o firmie - niestety, ale tych przypadków jest dużo więcej i z dnia na dzień coraz częstsze.

Frogster - co to takiego ?

Frogster, a dokładniej Frogster Interactive Pictures AG, to niemiecka firma należąca do koncernu GAMEFORGE, działająca na rynku gier MMO, będąca wydawcą m.in. darmowej gry Runes of Magic. Firma ta ma fatalną reputację w społeczności graczy ze względu na swoje mocno kontrowersyjne działania, a ostatnie doświadczenia polskich graczy związane z tą firmą były bezpośrednią przyczyną stworzenia tej strony.

Kim jesteśmy ?

Nieco o naszej inicjatywie "Uwaga! Frogster!": jesteśmy grupą dawnych i obecnych graczy z Runes of Magic - gry wydawanej przez firmę Frogster. Jest nas w tej chwili 28 osób, ale z dnia na dzień otrzymujemy coraz więcej emaili popierających nasze działania i zgłoszeń do współpracy, spodziewamy się więc, iż nasza grupa znacznie się powiększy. Jeśli jesteś jedną z osób czujących się poszkodowanymi w wyniku działań Frogstera - możesz się z nami skontaktować pod adresemkontakt@frogster.us.

Jaki jest nasz cel ?

Naszym celem jest monitorowanie i nagłaśnianie wszelkich ewentualnych nieetycznych i niezgodnych z polskim prawem działań firmy Frogster oraz wsparcie (również od strony prawnej, dzięki uprzejmości pewnej warszawskiej kancelarii - chwała Ci Tomku!) dla graczy czujących się poszkodowanymi przez wydawcę gry Runes of Magic.

Nasza strona:

http://www.frogster.us/

W sumie do was nic nie mam, ba nawet fajnie, że ktoś chce stanąć naprzeciw ale:

jesteśmy grupą dawnych i obecnych graczy z Runes of Magic

skoro jest tak źle, po co gracie?

A Frogster czy Gameforge to nie jakaś tam mała firma, a grupa 50 osób (nawet z prawnikiem) nic im nie zrobi. Możecie wysyłać petycje czy oświadczenia, oni to oleją. Wasze oskarżenia będą jak woda na ich młyn. Nawet gdyby doszło do sprawy sądowej (w co wątpie), myślicie, że grupa graczy wygra z tak dużą firmą?

prawda jest 1. żabster się w ogóle o nic nie stara.

Sorry, ale who cares? Nie podoba sie, nie graj i nie daj sie robic w konia.

#Up

Bez komentarza.

#topic

Macie moje poparcie i wielki szacunek, za to ze pokazujecie swoj sprzeciw. Gratuluje odwagi i zawzietosci i zycze ogromnych sukcesow.

@brejdak

Jeśli ktoś ma rację i niezbite, to nawet prawnik ze Szwajcarii nic nie wskóra.

Zresztą nie wiem, dlaczego utarło się, że jeśli ktoś nie zachował się tak jak trzeba i nie ma zamiaru tego zmienić (i nie chodzi mi tutaj o wyzywanie kogoś bez przeprosin, ale np. o takie przykłady jak na początku topic'u), to lepiej się nie wychylać? Na konsumenta patrzy się przychylniej.

Życzę powodzenia, ale ja się nie przyłączą, bo na całe szczęście nie miałem do czynienia z tymi firmami (może Aion jak mi konto na f2p przeszło, ale to tylko chwilę).

Popieram akcję w pełnej rozciągłości. Jeśli ktoś za coś płaci, lub bierze udział w konkursie i jest j***ny w d*pę przez jakąś firmę, to nie można mówić, że nic się nie dzieje. Dobrze, że bierzecie sprawy w swoje ręce i chcecie pokazać, że nie tak powinno się traktować swoich klientów :) Sercem jestem z Wami!

Jeśli ktoś ma rację i niezbite, to nawet prawnik ze Szwajcarii nic nie wskóra.

Kpisz czy o droge pytasz?

$$ lekiem na wszystko

Brejdak nie jesteś w sytuacji poszkodowanych, więc nie odpowiadaj w temacie o którym tak naprawdę g... wiesz. Nie chcę prowadzić jałowej dyskusji, ale po co się odzywasz ?

Btw. Jestem z wami , oszukani gracze przez frogstera łączcie się. Pograłbyś Brejdak tyle ile oszukani ludzie, zobaczyłbyś, ile razy odchodziłem od tej gry z powodu Firmy, ale wracałem na prośbę kumpli itd. oraz sentymentu do tejże gry. Frogster ma nawet niemieckie sposoby uciszania ludzi nie wygodnych, niemiecka firma niestety :/

Czy grając w grę Runes of Magic nie otrzymałeś diamentów za wysłanego sms'a ? czy kiedykolwiek znikły Ci itemki z konta i już ich nie otrzymałeś ? a może zostałeś zbanowany w grze i na forum pisząc prawdę o firmie - niestety, ale tych przypadków jest dużo więcej i z dnia na dzień coraz częstsze.

Frogster - co to takiego ?

Frogster, a dokładniej Frogster Interactive Pictures AG, to niemiecka firma należąca do koncernu GAMEFORGE, działająca na rynku gier MMO, będąca wydawcą m.in. darmowej gry Runes of Magic. Firma ta ma fatalną reputację w społeczności graczy ze względu na swoje mocno kontrowersyjne działania, a ostatnie doświadczenia polskich graczy związane z tą firmą były bezpośrednią przyczyną stworzenia tej strony.

Kim jesteśmy ?

Nieco o naszej inicjatywie "Uwaga! Frogster!": jesteśmy grupą dawnych i obecnych graczy z Runes of Magic - gry wydawanej przez firmę Frogster. Jest nas w tej chwili 28 osób, ale z dnia na dzień otrzymujemy coraz więcej emaili popierających nasze działania i zgłoszeń do współpracy, spodziewamy się więc, iż nasza grupa znacznie się powiększy. Jeśli jesteś jedną z osób czujących się poszkodowanymi w wyniku działań Frogstera - możesz się z nami skontaktować pod adresemkontakt@frogster.us.

Jaki jest nasz cel ?

Naszym celem jest monitorowanie i nagłaśnianie wszelkich ewentualnych nieetycznych i niezgodnych z polskim prawem działań firmy Frogster oraz wsparcie (również od strony prawnej, dzięki uprzejmości pewnej warszawskiej kancelarii - chwała Ci Tomku!) dla graczy czujących się poszkodowanymi przez wydawcę gry Runes of Magic.

Nasza strona:

http://www.frogster.us/