Galaktyczna Gra Gieldowa

sci-fi.jpg

W skrócie o co chodzi. Jesteśmy w roku 2074 gdy ludzie zaczęli już kolonizować galaktykę. Każdy gracz zakłada firmę i podaje jej nazwę przy zapisaniu się do gry. Na start dostaniecie 5000 kryształów (Kr), które musicie jak najlepiej zainwestować np.

Firma: Stainless Steel

Branża: wyroby metaliczne

Kurs z dnia 05.07.2058: 220Kr

Zapisujecie wtedy np. że kupujecie 4 akcje (dla zielonych tzw. papiery wartościowe) co da wam 220Kr x 4 = 880Kr inwestycji w daną firmę.

Ja będę mistrzem gry i co jakiś czas podam wam jakieś wydarzenia oraz akcje firm w różnych branżach, a także obligacje. Grę przewiduje do końca października wygrywa ten który zarobi najwięcej (na przyszłość przewiduje nowe sezony i kilka jakiś fajnych update'ów ;) ). Aha na razie gramy tylko w naszej galaktyce Drodze Mlecznej. Potrzebuje ok. 20 graczy(ale możemy zacząć jak będzie już z 15), zapisy w postach. Zapraszam do zabawy. :lol:

Uwaga! Przyda się wam kalkulator oraz proszę nie oszukiwać z resztą też będę sobie notował wasze postępy.

LISTA GRACZY:

1. facos | Firma: ?

2. aMorty | Firma: TUSK

3. hardtest | Firma: TUSKcompany

4. Shu | Firma: AmberGold
5. LoRoW | Firma: Lubie Placki

Zgłaszam się. Dawno w nic nie grałem

Podaj nazwe swojej firmy ;)

Jeszcze troche upieksze temat jak wroce do domu bo z tapatalka to ciezko xd

Nie wiem o co chodzi, ale zgłaszam się ;D

Firma: TUSK

Zgłaszam się jeżeli Kursy podczas gry nie będą takie jak w opisie ;) (Przestarzałe o 16 lat)

Przy okazji Stainless Steel to nie firma tylko rodzaj metalu ;)

EDIT:

Nazwa firmy TUSKcompany

Ludzie przy zgłaszaniu podajcie nazwę swojej firmy !!!
@UP Wiem, ale taki przykład dałem.....

Nie za bardzo zrozumiałem ale zgłaszam się :)! Nazwa firmy: AmberGold

zgłazsam się firma: lubie placki

Zapraszajcie znajomych ! Zmniejszam do min. 10 osób i zaczynamy grać !

Widać umarło.

sci-fi.jpg

W skrócie o co chodzi. Jesteśmy w roku 2074 gdy ludzie zaczęli już kolonizować galaktykę. Każdy gracz zakłada firmę i podaje jej nazwę przy zapisaniu się do gry. Na start dostaniecie 5000 kryształów (Kr), które musicie jak najlepiej zainwestować np.

Firma: Stainless Steel

Branża: wyroby metaliczne

Kurs z dnia 05.07.2058: 220Kr

Zapisujecie wtedy np. że kupujecie 4 akcje (dla zielonych tzw. papiery wartościowe) co da wam 220Kr x 4 = 880Kr inwestycji w daną firmę.

Ja będę mistrzem gry i co jakiś czas podam wam jakieś wydarzenia oraz akcje firm w różnych branżach, a także obligacje. Grę przewiduje do końca października wygrywa ten który zarobi najwięcej (na przyszłość przewiduje nowe sezony i kilka jakiś fajnych update'ów ;) ). Aha na razie gramy tylko w naszej galaktyce Drodze Mlecznej. Potrzebuje ok. 20 graczy(ale możemy zacząć jak będzie już z 15), zapisy w postach. Zapraszam do zabawy. :lol:

Uwaga! Przyda się wam kalkulator oraz proszę nie oszukiwać z resztą też będę sobie notował wasze postępy.

LISTA GRACZY:

1. facos | Firma: ?

2. aMorty | Firma: TUSK

3. hardtest | Firma: TUSKcompany

4. Shu | Firma: AmberGold
5. LoRoW | Firma: Lubie Placki