Gdzie grać :)

Witam bardzo serdecznie w temacie tworze go bo na pewno większość ludzi wie że na serverach GF są pustki i wygląda jak by nikt w to nie grał

nie wiem czy moge podac linka do priva (tak więc jak ktos chce to niech napisze pw ) jest to priw Globalny grają tam ludzie z całego Świata

IS jest podobny do GF ale jest dużo lżej ale jak to bywa w starych grach trzeba dużo więcej czasu poświęcić jak chce ktoś coś osiągnąć i do prostych gra raczej nie należy :)

PS

a jak widze temat poniżej i wypowiedzi ludzi co nigdy w to nie grali to ręce opadają

Zaraz i tak Ci tutaj masa ludzi wywali że to Clon WoWa xD
Ja osobiście grałem w RoM do 10 lv , gra mi sie bardzo nie spodobała.

ROM to 100% p2w z bardzo mala populacja graczy , ktorzy wydali tysiace na gre i nie masz zadnych szans bez wydania kasy ich dogonic. Poprostu w gre nie ma zadnego sensu grac

Nie gra się w ten tytuł od dawna, chcesz ładne PVE - graj sobie w władcę pierścienia online.

W roma można grać na cath wiele się zmieniło na lepsze diasy tańsze eq łatwiej dostępne i tańsze po nowym roku łączenie wszystkich 3 serwów w 1 wbrew wielu osobą które twierdzą ze rom jest zły i nikt nie gra jest wiele osób na serwach itp. Większość opinii to osoby które grały parę lat temu albo wcale nie grały

Sczerze to RoM był dobry przez pierwsze 2 lata od premiery, potem GF (wówczas jeszcze frogster) powoli lecz nie ubłaganie niszczyło tą grę, aż doprowadziło do dna. Mimo, że już nie zamierzam wracać do tej gry to mam dobre wspomnienia i jeszcze 1,5 roku temu zapewne bym tą produkcję polecił.

Ja polecam serwer Arcadia. Powstał jakieś 3 miesiące temu, ale administracja jest bardzo ogarnięta i dbają o grę bardziej niż Gameforge ;)

Szkoda tylko , ze firma Gameforge od dawna nie chce kupować patchy, choć dawno są już zrobione dungeony do 100 lv ... Cały content jest stworzony , ale firma Gameforge ma już grę w nosie.

Witam bardzo serdecznie w temacie tworze go bo na pewno większość ludzi wie że na serverach GF są pustki i wygląda jak by nikt w to nie grał

nie wiem czy moge podac linka do priva (tak więc jak ktos chce to niech napisze pw ) jest to priw Globalny grają tam ludzie z całego Świata

IS jest podobny do GF ale jest dużo lżej ale jak to bywa w starych grach trzeba dużo więcej czasu poświęcić jak chce ktoś coś osiągnąć i do prostych gra raczej nie należy :)

PS

a jak widze temat poniżej i wypowiedzi ludzi co nigdy w to nie grali to ręce opadają