Gdzie kupić dlc

Na keyshopach dwa razy taniej. To mit z tymi banami czy serio arenanet strzela permami jak się kupiło gre z nieoficjalnej strony?

Nie ma reguly. Po prostu kupujac dodatki ze sklepow nie bedacych retailami musisz sie liczyc ze moze byc ban. Ja osobiscie mam dodatki z nieoficjalnych zrodel i bana nie wylapalem. Poza tym jak juz wybierasz zrodlo to postaraj sie takie jak najbardziej uczciwe.
Jak chcesz to podeslij mi na prv linki to Ci pomoge

Z oficjalnej strony ale pierw dobij max level i jak kupisz najnowszy dodatek dostaniesz 2 poprzednie

Ja na gg deals sprawdzam ceny i tam obecnie najniższa jest na instant-gaming ale jeszcze lvluje, może za kilka tygodni będzie jakiś sale na oficjalnym sklepie więc się wstrzymam

Ja napiszę z wlasnego doświadczenia, kilka lat temu kupiłem pierwszy dodatek do Gw2 z G2A, dostałem bana po miesięcu grania xd, ale z tego powodu, że klucze, które oferował sprzedawca były zakupione z kradzionej karty albo jakieś oszustwo zostało dokonane przy pomocy tej samej karty, z tydzień czekałem ale unbana dostałem, a konto żyje do dziś :smiley: 3rd dodatek tylko z oficjalnej.