Gdzie kupić GW?

Tak więc grałem na trialu.

Gra mi się bardzo spodobała.

Ale latałem po sklepach i nigdzie nie mogę znaleść tej gry.

W empiku nie ma, w innych sklepach z grami itd...

Nie lubię kupować rzeczy przez internet.

Może mi ktoś podać nazwę skelu który aktualnie miałby podstawówkę GW ?

Jest w sklepach. Musi być. Zobacz np w Saturnie albo MediaMarkt czy coś takiego

Kupowałem w Media Markecie. GW:EN nie mogłem tam dostać, to poleciałem do Empiku, ale skoro tam nie ma, to Media Mark. Bonuss Misson Pack jest do kupienia jedynie prze internet *z tego co zauważyłem*.

Jeszcze poszukam....

A jak się nazywa podstawowa wersja ?

W GW, to jest tak, są trzy podstawowe wersje: Guild Wars: Prophecies, Guild Wars: Factions i Guild Wars: Nightfall. Każda z gier oferuje inne lokacje i inne klasy. Żeby je zainstalować, nie jest wymagane posiadanie drugiej. Można powiedzieć, że wszystkie z tych trzech, to podstawowe wersje. Natomiast jest jeszcze dodatek Guild Wars: Eye of the North, które wymaga którąś z tych podstawowych gier. Ja bym Ci jednak polecił rozglądać się za Guild Wars: Trilogy. Wtedy w cenie jednej z podstawek (chyba około 70 złotych), masz wszystkie 3 gry. Później ew. dokupisz sobie jeszcze dodatek GW:EN.

Nie kupuj w pudełku bo 2x więcej zapłacisz :)

http://www.gamecodes.pl/guild-wars.html

Może zapłaci i 2x więcej, ale będzie miał poradnik, przewodnik, płyty i pięknie prezentujące sie pudełka na półce. Jeśli w swoich sklepach nie znajdziesz, to zostaną z internetową wysyłką. Na Empik.com powinien być.

Jeśli dobrze kojarzę, to gdzieś w Carrefourze czy Realu w takich koszach z grami też było GW.

W realu nie kupuj, nie dają zniżek, a do dziś stoją tam gry z ceną 130 złotych, a w innych chodzą już po 60 złotych.... No chyba, że cena taka jak w większości sklepów, to bierz.

To musze kupic 3 gry zeby miec wszystko WTF?

Jejku, do normalnego grania wystarczy JEDNA z TRZECH kampani. Wszystkie trzy kampanie łączą się ze sobą fabularnie. Jeśli chcesz kupić wszystkie kampanie i dodatek, to problemu nie ma. Kupuj i ciesz się długimi miesiącami grania. Tylko znajomych nie zaniedbuj, ja zaniedbałem, tak mnie GW wciągnął bez reszty, 3500h+ grania ;]

Przeleciałem całe moje miasto i GW nie widać T.T

A samego kodu nie chcę.

To wypada czekać na "dwójkę" ^^. GW 1 możesz już sobie odpuścić :)

Zawsze możesz kupić sobie klucz, a na allegro widziałem ostatnio pudełka w śmiesznej cenie :) GW1 nie można sobie odpuścić, świetna gra, gdyby nie to, że 2 razy hacknięto mi 2 konta, grałbym dalej.

http://www.gram.pl/sklep/pc/guild-wars-trilogy-guild-wars-eye-of-the-north

Wszystkie 3 kampanie + GW:EN (czyt. wszystkie części).

Dosyć atrakcyjna cena, ja za wszystkie zapłaciłem ponad 400. Cóż, uroki kupowania w dniu premiery.

Zawsze możesz kupić sobie klucz, a na allegro widziałem ostatnio pudełka w śmiesznej cenie GW1 nie można sobie odpuścić, świetna gra, gdyby nie to, że 2 razy hacknięto mi 2 konta, grałbym dalej.

1. brawo

2. masz klucze to odzyskasz konta... wystarczy napisać do supportu. u nich jest proste prawo: masz klucz = gra twoja, 2 osoby maja klucz= ban na konto

Tak więc grałem na trialu.

Gra mi się bardzo spodobała.

Ale latałem po sklepach i nigdzie nie mogę znaleść tej gry.

W empiku nie ma, w innych sklepach z grami itd...

Nie lubię kupować rzeczy przez internet.

Może mi ktoś podać nazwę skelu który aktualnie miałby podstawówkę GW ?