Gdzie kupie najtaniej

Tak jak w temacie chciałbym was zapytać gdzie zakupie najtaniej i bezpiecznie counter strike:go z góry dziękuje za odpowiedzi :D

allegro

g2a

Gdy są wyprzedaże steam to cs chodzi bardzo tanio, możesz do tego czasu poczekać. Gdybyś się kusił na te toksyny kinguiny i g2a to zawsze płać haracz za ochronę, inaczej dostaniesz niedziałający lewy towar i jeszcze za niego zapłacisz.

keye.pl z tego co widzę mają za 47 zł wydaje sie to być chyba najmniejsza cena wraz z bezpieczeństwem.

Jeszcze mam pytanko jak teraz wygląda system rankedów dla nowych graczy, muszę wbićjakiś poziom na normalach tak?

Tak, trzeba osiągnąć Private Rank 2, aby zagrać rankingowe mecze.

"Additionally, starting with the June 10, 2015 update, players were required to have a profile rank of at least Private Rank 3 to be eligible for competitive matchmaking. On June 15, 2016, the rank needed was changed to Private Rank 2."

http://allegro.pl/counter-strike-global-offensive-cs-go-cdkey-24-7-i6629158147.html zaufane jak myślicie?

W profilu 3300 pozytywnych opinii na 0 negatywnych, więc raczej tak.

Tak szczerze to chyba nigdy w życiu przez neta nie kupowałeś gry, co? Weź pierwszą lepszą aukcję na allegro, w której masz napisane "Automat 24/7" - Sprawdź czy gość ma 98%+ pozytywnych opinii i kupuj, nie ma się nad czym rozdrabniać i czego jeszcze szukać. A różnica ceny to kwestia 10zł, to chyba nie są jakieś ogromne pieniądze skoro już i tak masz zamiar kupić tę grę, szukasz tego zaufanego źródła już chyba drugi dzień, do tego czasu to byś już mógł jakąś rangę wbić xD

Ja po prostu wziąłem z g2a, zapłaciłem ok. 35zł kiedyś i mam grę do teraz.

Nie krzycz panie stich xDD dobra myślę ze ten z allegro gość jest zaufany wkoncu 100 procent pozytywów i automat ale czmeu nazwa firmy jest jakaś podejrzana z ameryki xD

Nie krzycz panie stich xDD dobra myślę ze ten z allegro gość jest zaufany wkoncu 100 procent pozytywów i automat ale czmeu nazwa firmy jest jakaś podejrzana z ameryki xD

LOL, przewraźliwiony jesteś i tyle. Niektórzy robią dzikie, nielegalne handle z ruskami za ruble i się niczego nie boją a ty cykasz się czy cię ktoś orżnie na 30 zł? :P Czasy kiedy internet był mroczny i zły dawno się skończyły, teraz nawet anonimowym nie można być...

Kupuj a nie marudź xD

Dobrze ale nie bij xD

zakupiłem na allegro od keys 24 miał 98 pozytywów ale kolega zamawiał u niego więc zakupiłem wszystko działa.

Tak jak w temacie chciałbym was zapytać gdzie zakupie najtaniej i bezpiecznie counter strike:go z góry dziękuje za odpowiedzi :D