Gdzie mogę kupić The Elder Scrolls Online?

A więc przeczytaj jeszcze raz mój post i potem swój.

Aktualnie gra z tego co wiem jest na abonament i za jakiś czas zmienia system płatności i głównie o to pytam.

No to Ci odpowiedziałem dokładnie i rzetelnie, kupujesz grę i już o nic się nie martwisz do końca. Moja odpowiedz jest całkowicie odpowiednia, do twojego poprzedniego pytania.

Edit.

Widzę że z edytowałeś poprzedni psot, zadając bardziej sprecyzowane pytanie. Odczekanie nic Ci nie da, co najwyżej gra zdrożeje. Kupujesz normalnie grę teraz, i cieszysz się grą bez żadnych zmartwień ;]

17 marca gra przechodzi na buy2play z opcjonalnym premium, który daje drobne bonusy do expa, golda i dostęp do wszystkich dodatków. Ok 100 zł teraz byłaby dobrą ceną - nikt nie wie ile będzie kosztować po 17-tym.

Kupując teraz grę dostajesz 30 dni abonamentu, musisz podpiąć kartę kredytową z której pobierze ci jakieś grosze w celu zweryfikowania, czy jesteś w stanie płacić abo w przyszłości. Odpinasz kartę zaraz po rejestracji, co jest w pełni legalne i już nigdy Ci nie pobiorą nic.

Po 17 marca pozostałe dni abonamentu zamieniają się automatycznie na dni premium, więc nic nie stracisz. Poza kupnem i rejestracją nic nie trzeba robić.

Grę polecam.

17 marca gra przechodzi na buy2play z opcjonalnym premium, który daje drobne bonusy do expa, golda i dostęp do wszystkich dodatków. Ok 100 zł teraz byłaby dobrą ceną - nikt nie wie ile będzie kosztować po 17-tym.Kupując teraz grę dostajesz 30 dni abonamentu, musisz podpiąć kartę kredytową z której pobierze ci jakieś grosze w celu zweryfikowania, czy jesteś w stanie płacić abo w przyszłości. Odpinasz kartę zaraz po rejestracji, co jest w pełni legalne i już nigdy Ci nie pobiorą nic.Po 17 marca pozostałe dni abonamentu zamieniają się autimatycznie na dni premium, więc nic nie stracisz. Poza kupnem i rejestracją nic nie trzeba robić.Grę polecam.

A tak narzekano na TESO, że te 35 złotych kosztowało... taki wylew hejtu i nazywanie go crapem. A teraz jeden z drugim z pocałowaniem ręki za 100 zł by wzięli

@Baal mam nadzieję, że nie piłeś do mnie ;)

Teso wydano w złym modelu p2p, w złym czasie i jako niegotowy produkt, z bugami i exploitami.

To musiało się skończyć failstartem :(

Prawie rok starań, zmian i zabiegów marketingowych trwało, aby gra weszła na właściwe tory.

Miejmy nadzieję że już nic nie spitolą i będziemy mieć dobry tytuł na długie lata.

@Baal mam nadzieję, że nie piłeś do mnie

Nie wiem do kogo piłem, wiem że swego czasu było takie zjawisko na portalu/forum - nie potrafię sobie przypomnieć już kto konkretnie hejcił a teraz szuka TESO... nieważne.

Teso wydano w złym modelu p2p

Biorąc pod uwagę, że ktoś nie ma własnych pieniędzy (dziecko, młodzież) to fakt. Mi ten fakt nie robi różnicy , jako że zarabiam sporo - napiszę więcej - cieszyłem się, że byle dzieci nie biegają w TESO.

w złym czasie i jako niegotowy produkt, z bugami i exploitami.To musiało się skończyć failstartem Prawie rok starań, zmian i zabiegów marketingowych trwało, aby gra weszła na właściwe tory.Miejmy nadzieję że już nic nie spitolą i będziemy mieć dobry tytuł na długie lata.

Typowy start nowej gry. Najbardziej hypeowane tytuły zaliczyły fallstart np. TESO, ArcheAge, Diablo 3....

A więc lipa, że nie kupiłem za grosze wersji pudełkowej w biedronce jak była :P

Witam, żeby nie tworzyć kolejnego tematu zapytam tu. Znacie jakieś strony z dostępnymi kluczami +60?

Zycze powodzenia nowym graczom przy levelowaniu veterana i cp... modlcie sie aby wam nie nerfili miejscowek do 50lvla bo takto rozgrywa jeszcze sie wydluzy !

teraz i ja fan tej gry do obecnego patha zaczynam hejtowac !

Witam, żeby nie tworzyć kolejnego tematu zapytam tu. Znacie jakieś strony z dostępnymi kluczami +60?

Aktualnie najlepsza oferta klucza to bodaj: http://allegro.pl/prepaid-60dni-do-elder-scrolls-online-ultima-pl-i5138311620.html po 109.90

Aczkolwiek jeśli masz CC, to duża bardziej opłaca się ustawić suba https://account.elderscrollsonline.com/account/billing/change-subscription

-zł50.00PLN/mo - 30 Day Subscription - Charge me zł50.00PLN every 30 days

-zł45.00PLN/mo - 90 Day Subscription - Charge me zł135.00PLN every 90 days
Zycze powodzenia nowym graczom przy levelowaniu veterana i cp... modlcie sie aby wam nie nerfili miejscowek do 50lvla bo takto rozgrywa jeszcze sie wydluzy !teraz i ja fan tej gry do obecnego patha zaczynam hejtowac !

Ale w czym problem? Że wolniej się expi? Czyli że niby gra w mmo opiera się na szybkim wbiciu max lvla i jeśli wbija się bardzo wolno, to jest sUaba? Taki mmo master race. Jeśli to Twój główny argument, to lipa panie.

Co mają powiedzieć gracze Lineage 1, gdzie NIKT NIGDY nie wbije lvl capa? :D:D :D

To ma być ROZRYWKA i dobra ZABAWA a nie WYŚCIG.

Wy teraz tacy wszyscy niecierpliwi, wszystko by chcieli szybko, po najmniejszej linii oporu i jak najmniejszym wysiłkiem - a to trzeba powooli, na spokojnie, bez pośpiechu :) Delektować się contentem na którym ktoś spędził mnóstwo swojej pracy, zamiast lecieć przez strefy jak szalony ;)

Czekam do 15-16.03.2015 możliwe, że będzie przecena przy oficjalnym przejściu na B2P : )

Dobrze Panie Gajin czy wbiles juz 14V ? ja gram w ta gre prawie od samego poczatku zawsze jej bronilem, zrobilem dwie postacie gdzie zwiedzilem wszystkie kontenty zgarnolem za world bosy dungi i inne rzeczy mnóstwo expa itp.... i co dostalem 70 CP gdzie potrzeba przynajmniej 300 CP na start

Ta gra zaczyna sie od endgame wiec wbicie levelu 14stego jest najwyzszym priorytetem a co Ty mozesz powiedziec? Oprocz questow nie masz innej możliwości rozwoju postaci.

Teraz troche matematyki

1CP = 400k expa
1 quest = ok. 7k expa
400k / 7k = ok. 57 questów....

1 quest - ok. 10 minut (czasem mniej, czasem wiecej wiec zakladam srednia 10 minut)

czyli 570 minut na 1 CP haha

Wiec zeby zdobyc 1 CP potrzebuje zrobic 57 questów oczywiscie sa quest daily itp ktore daja mozliwosc szybszego progresowania ale to nadal szalu niema zreszta gruop finder nie działa ciezko zebrac grupe ludzi...

Teraz z innej strony znam ludzi ktorzy maja zrobione 8 postaci gdzie przynajmniej 4 maja zrobione 100% gry czyli questo dungi world bossy dolmeny itp ittesie.... co oni maja teraz zrobic ? ma usunac postac wyfarminc od nowa kolejna i tak w kolo macieju aby zdobyc CP ????

SMIECHU WARTE wiec prosze ! ten path nastawiony jest pod nowych graczy o starych juz zapomniano... wiec bede hejtowac

W sobote byla jeszcze mozliwosc na craglornie robienia pewnego dunga (czyscisz wszystko zabijasz bosa wychodzisz i tak caly czas) dawalo to nawet troche expa i pozwalalo na jakas gre fakt byl to czysty farming ale osoby ktore maja duzy progres mogli sobie spokojnie rozwijac postac ale oczywiscie musieli obnizyc caly exp w craglornie by nie dalo sie tam juz nic zrobic !

Ogolnie w mojej gildi osoby ktore maja cos do powiedzenia patrzac pod wzgledem poswieconego czasu w grze sa wkur.... kilka osob juz zrezygnowalo zobaczymy co bedzie dalej.

Co ja mogę z tego powiedzieć?

Nic.

Bo nie spinam się z kalkulatorem w ręce, tylko gram sobie dla rozrywki i dobrze się przy tym bawię :)

I o to według mnie głównie chodzi - by się dobrze bawić grając, ale levele są tylko dodatkiem.

Ale jeśli ktoś wychodzi z założenia, że "Ta gra zaczyna sie od endgame" to już na starcie psuje sobie zabawę.

Gra zaczyna się na tworzeniu postaci :) Jeśli ktoś czuje się zobligowany do jak najszybszego wbicia top VR, żeby nie czuć się gorszym od innych, to on ma problem nie ja.

Trzeba sobie wrzucić na luz.

Zatrzymać się raz na jakiś czas, wyciszyć, samowykluczyć ze wszystkich wyścigów - w prawdziwym życiu jest ich wystarczająco dużo, żeby jeszcze dodawać sobie te w życiu wirtualnym

PEACE :)

No ok :) tylko Ty robisz pierwsza swoja postac :) a ja juz mam dwie Vet14 i obiema zrobilem juz caly kontent przewidziany przez tworcow :) i kilka postaci o mniejszym levelu i moje pytanie brzmi co ja mam teraz zrobic ?

Skoro ja juz to co Ty teraz robisz zrobilem dwa a czasami 3-4 razy ?? Mnie juz to nudzi wiec zaczynam bawic sie endgame, ktory byl dobry do patha 1.6.

Przy pathu 1.6 nie wprowadzili nic nowego jesli chodzi o dungi triale itp wiec niema gdzie zdobywac CP bo to jest aktualnie cel moj a za miast dac mi mozliwosc zdobywania CP to oni jeszcze nerfia lokacje ....

Za jakis czas przyjdzie moment gdzie zrobisz wszystkie quest zwiedzisz wszystkie mapy w grze i zadasz sobie pytanie co dalej ?

Jeśli stracę radość z grania, to zakończę przygodę, czy to czasowo, czy na stałe. Ale może już skończmy offtopować, zanim wyłapiemy po warnie ;)

sprzedam konto w teso za 50 zl szczególy na priv

Wystawie na allegro

sprzedam konto w teso za 50 zl szczególy na privWystawie na allegro

Jak masz suba do 17tego opłaconego,to poniżej 100 nie schodź ;)

Jak ma opłaconego to nie warto kupić bo nawet po zmianie wszystkiego (Emaila,haseł...) wystarczy karta kredytowa jego i odzyska wszystko ; ) a niebawem wychodzi oficjalnie i myślę, że zrobią z tej okazji przecenę ; ) Głupio by zrobili gdyby nie dali.

anulowalem subskrycje na karcie kredytowej , po za tym ja nie jestem typowym gimbusem jeżeli uważam że gra nie ma dla mnie potenciały a sam dałem 70 zł to myśle ze 50 za używany produkt to udcziwa cena

Gdzie teraz można kupić tanio TESO ? Na fabryka kluczy cena wzrosła do 199zł ..