Gdzie moje klejnoty?!

Witam

Ukończyłem gre już 1 raz, teraz robię ja drugi raz na wysokim poziomie trudności, problem mam z tym iż gdy za pierwszym razem przechodzilem włożyłem kupe szmaragdów itp do skrzynki a teraz ich tam nie ma :(

Teoretycznie to niemożliwe. Aczkolwiek jeżeli przeszedłeś grę na normalu to nic nie straciłeś ponieważ na wyższych poziomach trudności dropią lepsze kamienie, które musiałbyś składać z tych gorszych z normala ;)

Zalecam zmianę hasła i dodanie Tokena na swój telefon z kodem autoryzującym co logowanie. Póki tego sam nie miałem to zdarzały się włamania ma moje konto.

Włamania to normalka w D3 dlatego sam mam autenticator. Była tam kiedyś afera, że jacyś hakerzy włamali się do serwów blizza i ukradli dane do ponad 100k kont. I niestety moje też było wtedy okradzione. Więc polecam zabezpieczać jak tylko się da a najlepiej to ściągnąć appke na androida :)

Włożyłem je do skrzynki w akcie 3, może tam będa ;( . Nwm skoro nic nie stracilem bo to normal to nie ma sie czym martwić ;)

WitamUkończyłem gre już 1 raz, teraz robię ja drugi raz na wysokim poziomie trudności, problem mam z tym iż gdy za pierwszym razem przechodzilem włożyłem kupe szmaragdów itp do skrzynki a teraz ich tam nie ma

Taric Ci je zajebał :(

warn_ico.png
Mało zabawne i nie na temat. Warn za spam. - Might

sprawdź czy może Ci się same najzwyczajniej nie wczytały...

od kiedy blizz zrobił małe remake inwentarza, to czesto sie zdarza ze przedmioty się nie doczytują i ich nie widać...

I jeżeli straciłeś klejnoty typu "nadkrudzony topaz, topaz itd" to nie ma za czym płakać, na mapach z 61+ poziomem zaczynasz zbierać markizy, a to te prawie z najlepszych w grze...

Cap na podstawce to 60?

Tak, na podstawce cap wynosi 60 poziom

Dodatek umożliwia wbicie do 70 poziomu, oraz odblokowuje dodatkowy akt wraz z przedmiotami na 70 poziom

Mimo, że różnica między poziomami wydaje się niewielka to przy w pełni wyekwipowanej postaci różnica zadawanych obrażeń jest ogromna. Siła przedmiotów na 70 poziomie jest dwu-trzykrotnie większa

Zalecam zmianę hasła i dodanie Tokena na swój telefon z kodem autoryzującym co logowanie. Póki tego sam nie miałem to zdarzały się włamania ma moje konto.
W takim razie gra bez dodatku jest wgl oplacalna?

Jest opłacalna, ale tylko wtedy jak nie robisz aktywnego pvp. Jak grasz jedynie dla siebie to gra na podstawce jest w zupełności wystarczająca.

Jak masz jednak zamiar grać dłużej w diablo, po wbiciu 60 poziomu dobrze jest zakupić ten dodatek.

Albo robić w nieskończoność reset questów i zbierać gwarantowane legendy z bossów ^^

Po resecie gwarantowana legenda jest jedynie z diablo, średnio opłacalne. Gra bez dodatku jest jak najbardziej bezcelowa. Jest nie tylko kolosalna przepaść między itemami na lvl 60 a 70, ale również content o wiele mniejszy. Gra staje sie kilkakrotnie przyjemniejsza, gdy zaczniemy robić bounty i rifty, a świadomość, że mając ten 70 lvl możemy dropnąć jakiś faktycznie dobry item a nie kompletny crap motywuje do farmienia. No chyba, że jeszcze czerpiesz jakąś przyjemność z samego zabijania mobków na story mode.

Gra bez dodatku może dawać frajdę przez miesiąc, max 2. Chociaż na Vanilla grałem kilkaset godzin. Aczkolwiek pod koniec, przed premierą RoS'a zostali już sami fanatycy tytułu. Podstawka jest dobrym... wstępem do zakupu RoS'a. Niczym więcej. End-game w podstawce nie istnieje.

Witam

Ukończyłem gre już 1 raz, teraz robię ja drugi raz na wysokim poziomie trudności, problem mam z tym iż gdy za pierwszym razem przechodzilem włożyłem kupe szmaragdów itp do skrzynki a teraz ich tam nie ma :(