Gdzie oglądać?

Polecam jeszcze http://www.crunchyroll.com/, ale strona jest nieco ograniczona dla użytkowników bez premium - tydzień opóźnienia w odcinkach, reklamy (ale AdBlock działa), maksymalnie jakość 480p (chociaż 480p na crunchyroll i tak wygląda lepiej niż 720p/1080p na większości innych stron).

Albo mozna po prostu sciągnąć w full hd i bedzie jak na tej stronie - polecam serdecznie.

Pierwsze lepsze:Black Bullet: emisja zakończona 1 lipca, na shindenie tylko 11/13 odcinkówMahouka Koukou no Rettousei: emisja zakończona 28 września, na shindenie 18/26 odcinkówGokukoku no Brynhildr: emisja zakończona 29 czerwca, na shindenie brak 13 odcinkaSora no Method: z tego sezonu, wyszło już 5 odcinków, na shindenie nicAmagi Brilliant Park: z tego sezonu, wyszło już 5 odcinków, na shindenie też nicSkoro nikomu się nie chce raz na kwartał zmienić kilku tytułów i brakuje odcinków online do serii zakończonych i wychodzących, to jest zaniedbany. Dokładnie o to mi chodziło.Mam nadzieję, że ujdzie to jako odpowiedź na temat.

no i co z tego ze emisja zakonczona, sa napisy?

jest zgoda na ich użycie?

każdy uploader jest inny.

uploader tez czlowiek,nikt nie weznie ci po 10 anime do uploadu co sezon bo braknie mu czasu na inny rzeczy.

i zebym ja ci zaraz nie wypisywal listy animcow ktorych brakuje na innych stronach a sa na shindenie, a wiedz ze to nie 10 tytulów tylko cos ponad 100+ i nawet wiecej.

"jest zgoda na ich użycie?" - Weź przestań sobie robić jaja z ludzi. Każdy nawet mało ogarnięty w temacie człowiek wie, że shinden o to nie pyta ponieważ wychodzą z założenia, że to "zaszczyt" dla napisów być na ich stronie. Przez tą stronę większa grupa bardzo dobrych tłumaczy zdecydowała się nie udostępniać więcej napisów... Także, ten tego nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia... Lepsza strona kradnąca up'y niż shinden.

Co do "gdzie oglądać" jeżeli nie masz bólu o brak premium i związane z tym konsekwencje to polecam http://www.crunchyroll.com/ a jak nie to chyba zostaje ci tylko zdobywanie na dysk jeżeli chcesz w dobrej jakości. Osobiście bardzo sporadycznie używam stronki http://animefake.com

@PS:
Widać, że masz w głębokim poważaniu co myślą tłumacze i co robią skoro nawet o takich rzeczach nie wiesz... Nie wiem kiedy zacząłeś oglądać anime albo ogólnie zaglądać na np. animesub (albo czy kiedykolwiek zaglądałeś, może oglądasz po angielsku) ale akcja o której mówię miała miejsce parę lat temu... Od tamtej pory mam wyrobione zdanie o tej witrynie i raczej nic tego nie zmieni.

tak, bo ty wiesz najlepiej

to czy pyta zalezy od osoby ktora jest uploaderem, a napisy przestali wrzucać ci "dumni tlumacze" którzy maja problemy z rozumowaniem.

i w sumie dobrze, wiecej dobrych osob zostało.

i to ty sie nie wypowiadaj bo mało wiesz.

Ja oglądam na AnimeZone i mam w d*pie prawa dotyczace tlumaczy! Jestem userem ja chce ogladac a nie współczuć !

tak, bo ty wiesz najlepiejto czy pyta zalezy od osoby ktora jest uploaderem, a napisy przestali wrzucać ci "dumni tlumacze" którzy maja problemy z rozumowaniem.i w sumie dobrze, wiecej dobrych osob zostało.i to ty sie nie wypowiadaj bo mało wiesz.

Ty chyba sobie żartujesz, napisy dla wszystkich przestali wrzucać jedni z najlepszych tłumaczy, a nie jakieś szaraczki. Jak kogoś nie interesuje jakość subów to jego problem, ale na shindenie jest pełno serii wrzuconych z tak słabymi napisami, że płakać się chce, bo lepsze nie są dla każdego. Do tego ja też polecam ściągać dużo lepsza jakość.

Ty chyba sobie żartujesz, napisy dla wszystkich przestali wrzucać jedni z najlepszych tłumaczy, a nie jakieś szaraczki. Jak kogoś nie interesuje jakość subów to jego problem, ale na shindenie jest pełno serii wrzuconych z tak słabymi napisami, że płakać się chce, bo lepsze nie są dla każdego. Do tego ja też polecam ściągać dużo lepsza jakość.

Każdy kiedys by słaby w czymś,bardziej od dobrych napisow zależy mi na osobie która je robi.. nie chce jakiś pseudo tłumaczy ktorzy sobie wydumali ze sa Najważniejsi, że sa Panami itd..

anime w hd to trochę poczekasz ale znajdziesz na exsite.pl

Ja polecam http://www.crunchyroll.com/ jedna z najlepszych stron do oglądania anime legalnie :) Można oglądać bez premium ale są reklamy i dłużej czekasz na odcinek, z premium masz odcinek dostępny godzine po wyemitowaniu w Japonii. Do chrome jest addon zwany Crunchyroll Unblocker który daje możliwość oglądania anime dostępnych tylko w USA więc z tym addonem masz dostęp do całej bazy anime. W dodatku odcinki w 1080p :)

Siemka!

Oglądałem sobie ostatnio Nagi no Asukara na diff-anime. Wchodzę wczoraj na diff-a, a tam ogłoszenie, że usunęli wszystkie anime ze strony. Było mi z tego powodu bardzo smutno, a więc wszedłem na animezone dokończyć anime. Okazuje się, że nie ma tego odcinka. Próbowałem także wejść na shindena, ale strona nie odpowiada :c A więc moje pytanie brzmi: Znacie jakieś fajne strony z anime (po polsku) inne niż podane wyżej?

http://anime-odcineczki.pl fajna nowa stronka mało anime ale jest trochę tych popularnych
Nie ma tam też wyskakujących reklam i jest łatwa do ogarnięcia ;v

Animezone spróbuj