Gdzie oglądać?

Siemka!

Oglądałem sobie ostatnio Nagi no Asukara na diff-anime. Wchodzę wczoraj na diff-a, a tam ogłoszenie, że usunęli wszystkie anime ze strony. Było mi z tego powodu bardzo smutno, a więc wszedłem na animezone dokończyć anime. Okazuje się, że nie ma tego odcinka. Próbowałem także wejść na shindena, ale strona nie odpowiada :c A więc moje pytanie brzmi: Znacie jakieś fajne strony z anime (po polsku) inne niż podane wyżej?

http://lmgtfy.com/?q=anime+online

Czy naprawdę to wymaga pytania się na forum?

animezone, jak usunęli - napisz. W parę dni zuploadują na nowo.

Polecałbym warny, bo jest to nielegalne i łamie to REGULAMIN naszego forum

j**any mangozjeb

warn_ico.png
Obrażanie użytkownika ~ NS
j**any mangozjeb

Zrobił ci coś?

na shindenie ogladaj, sam to wsadzilem tam, powinno jeszcze byc na vk i sibnet.

i strona działa, tylko musisz wylaczyc adblocka jesli chcesz ogladac tam anime.

Animeon, Animezone, Animeodcinki... I masa innych wystarczy trochę samozaparcia 5 min szukania w google.

animezone, jak usunęli - napisz. W parę dni zuploadują na nowo.

Jeśli chodzi o ścisłość, to akurat animezone nie wrzuca samo, tylko podkrada uploady innych stron. xd

Shinden mocno zaniedbany, wystarczy zobaczyć co mają w "obecny" sezon.

W tym momencie najlepsze to:

anime-odcinki

animeon

A jak chcesz najszybciej i w najlepszej jakości, to ściągasz.

Jeśli chodzi o ścisłość, to akurat animezone nie wrzuca samo, tylko podkrada uploady innych stron. xdShinden mocno zaniedbany, wystarczy zobaczyć co mają w "obecny" sezon.W tym momencie najlepsze to:anime-odcinkianimeon

Każdy ściąga od każdego. Animezone polecam, bo całkiem dobra wersja mobilna.

a ja od siebie polece animebaka.tv

Jeśli chodzi o ścisłość, to akurat animezone nie wrzuca samo, tylko podkrada uploady innych stron. xdShinden mocno zaniedbany, wystarczy zobaczyć co mają w "obecny" sezon.W tym momencie najlepsze to:anime-odcinkianimeonA jak chcesz najszybciej i w najlepszej jakości, to ściągasz.

hahaha shinden i zaniedbany?

shinden jest na bieżąco, po prostu nikomu sie nie chce co miesiac aktulizowac zakladki obecny sezon.

a anime odcinki maja strasznie mała baze anime, animezone to zlodzieje, a animeon maja swoich tlumaczy.

jeszcze jest wbijam.pl

serdecznie polecam pobierac bajki a nie ogladac w slabej jakosci video + audio i ze slabymi polskimi subami, ale co kto lubi.

XD

warn_ico.png
Offtop
~Leman
hahaha shinden i zaniedbany?shinden jest na bieżąco, po prostu nikomu sie nie chce co miesiac aktulizowac zakladki obecny sezon.

Pierwsze lepsze:

Black Bullet: emisja zakończona 1 lipca, na shindenie tylko 11/13 odcinków

Mahouka Koukou no Rettousei: emisja zakończona 28 września, na shindenie 18/26 odcinków

Gokukoku no Brynhildr: emisja zakończona 29 czerwca, na shindenie brak 13 odcinka

Sora no Method: z tego sezonu, wyszło już 5 odcinków, na shindenie nic

Amagi Brilliant Park: z tego sezonu, wyszło już 5 odcinków, na shindenie też nic

Skoro nikomu się nie chce raz na kwartał zmienić kilku tytułów i brakuje odcinków online do serii zakończonych i wychodzących, to jest zaniedbany. Dokładnie o to mi chodziło.

Mam nadzieję, że ujdzie to jako odpowiedź na temat.

najlepiej zawsze oglądać na (nazwa anime).wbijam.pl , niestety mało jakie anime jest na tej domenie :P

Kej SLuchajcie polaczki. Pobieracie animu baka.bt lub nyaa.se a napisy z animesub.info

JeBacz szideny i inne polskie strony

post-31762-0-22590600-1415042065_thumb.j

najlepiej zawsze oglądać na (nazwa anime).wbijam.pl , niestety mało jakie anime jest na tej domenie

Co jest w tym najlepszego? ch*jowa jakosc 720p i dzwiek 120 kbp/s + napisy robione przez 14 latkow?

Polecam 10/10

http://kissanime.com/

Odcinki są zawsze up-to-date, bardzo dobra jakość wideo, nigdy nie ma problemów typu zły timing napisów, nie trzeba bawić się z szukaniem mirrorów, ogólnie nie spotkałem się z jakimikolwiek problemami na tej stronie.

nie ma full hd :-(