Gdzie zacząć grać w Aiona?

Set AP 75? :stuck_out_tongue: mało mi to mówi wybacz lajk ze mnie :slight_smile: nie uczyłem się tego bo wiem ze w 6.0 nic to nie będzie znaczyć

1lajk

Weź pod uwagę, że nie każdy ma tak małe wymogi i zadowala go meta w 2h.
Pamiętam, że jak grałem to doszedłem do 65 lvl bodajże po miesiącu częstej gry… no ale cóż, mapki 30 poziomowe dla 50+ nie były zbyt obfite w exp.
Jak mam ochotę na rywalizacje, to odpalam jakieś BR-y, For Honory czy coś w tym stylu.

wlasnie stworzylem konto na wersji EU na serwerze Barus i tam na lokacji początkowej jest masa ludzi ciezko o mobki czasem ale to chyba cross serwer jest? . wziąłem asasina czy to dobry wybór do pvp ? zastanawialem sie jeszcze nad archerem bo kocham łuczników

@juras1223
Set PvP w Aion’ie masz podział na Sety do PvE i PvP. Coś takiego np. :slight_smile:

http://aiondatabase.net/en/item/100002176/

@absolver_dev
Tak serwer Rookie /Początkowy.
W Aion’ie każda klasa jest dobra do PvP jeżeli ja ogarniesz, nauczysz się jej. Samo nic nie przyjdzie. To nie działa tak, że weźmiesz Sina i będziesz na PvP dobry :slight_smile:

@absolver_dev Assasin jest bardzo fajny do pvp 1v1 open world na siege nie specjalnie ale nie polecił bym go komuś na 1 postac w Aionie

ja zrezygnowałem tylko i wyłacznie dlatego ze ping mi skacze . a taka zacina na tej postaci jedna i koniec combo :frowning: tak to bym grał bo ez

pograłem chwile ale nie podoba mi się pierdyliard miast i ciagle biegac trzeba tylko w kółko do tego skomplikowana za bardzo zero samouczków craftowania itp… walka nawet moze byc ale reszta dla mnie dyskfalifikuje ta gre

Ja gram na Aionie EU i jestem zadowolona. Może trochę było dla mnie problemem wybranie odpowiedniej klasy, ponieważ na EU można mieć max 2 bez GP, przez co kantora z 70lvlem potrafiłam usunąć, ponieważ uznałam, że healer nie dla mnie. Teraz gram łucznikiem i etertechem. Dodatkowo mam wersje NA, gdzie mam inne klasy. Janusz lvl ekspert. Myślę jednak, że w Aionie potrzeba zespołu. Przynajmniej na późniejszych kampaniach. A spoko ludzi tam nie brak. Przynajmniej na EU.

1lajk

mozna 1 postac utworzyc teraz bez patrona

@absolver_dev
Bez Gold Pack’a można stworzyć nie jedną tylko dwie postacie.

Widzę ogólnie, że kolega jest niezłym trollem, nie wie nic o grze, ale najgłośniej krzyczy i wypowiada się na jej temat :joy:

22

1lajk

a co boli cie dupa ze mi sie twoja kochana gierka nie podoba ? mam konto i moge stworzyc tylko jedną postać na niej, miałem na niej level 5 z kiedyś jeszcze i nie mogłem dodać drugiej bo mi wyskakiwało ze nie mam gold paka i musialem usunąć tamtą i dopiero mogłem stworzyć … nic nie wiem o tej grze bo mam 12 level ale mi sie nie podoba i taka jest moja opinia i sorry ze mam opinie

I już widać z jakim osobnikiem mamy tutaj do czynienia. Wbiłeś 12lvl i mówisz o ‘pierdyliardach’ miast? Na ten moment mogłeś być w max 3 xD.
Samouczek masz na samym początku oraz wszystko jest w zakładce pomocy fajnie opisane, ale skoro jesteś takim słabiakiem i ignorantem, który chce mieć wszystko kawę na ławę to najlepiej sobie odpuść wszelkie gry :))

Możesz zrobić 2 postacie z tego co pamiętam, a jaki problem je po prostu usunąć po 10 minutach gry? Słabiutkie argumenty, nie powiem.
Opinię możesz wyrażać, ale sposób w jaki to robisz jest trochę prostacki i żałosny - polecam poćwiczyć konstruowanie zdań.

1lajk

@absolver_dev
Wbicie 12 lvl zajmuję 20 min.
Opinia osoby która grała 30min = bezcenna.

Nie boli mnie dupa, ba nawet się cieszę, że ludzie bez mózgu odpadają na starcie. Później się czyta na różnych portalach, że gatunek gier mmorpg upada i powstają proste gry z autotrackerem dla półgłówków.

1lajk

Po co wy z nim dyskutujcie ? Ja pominalem wszystkie jego posty .
Gra ktoś na deyli ? Potrzebuje pomocy w ujęciu tych bossów na mapach tzn. Leaderow do questow ktoś chętny ?

1lajk

pomijaj moje posty bo nie mozesz znieść jak ktos twoja gre hejtuje xD pozdrawiam Magda gesler

zeby to jeszcze bylo czego bronic a to takie crapisko p2w

@juras1223
Ja gram na Deyli po stronie Asmo.
Jak coś to możesz mnie spotkać na Discordzie

Ja grałem w Aiona od około patcha 4,6, parę razy rzucałem i powracałem do tej gdy z wielu powodów. Tak samo teraz postanowiłem wrócić i sobie pograć, tylko że wszędzie słyszę by nie grać dopóki patch 6,2 nie wejdzie (a kiedy wejdzie, niewiadomo). Ja jednak wolę sobię pograć teraz, a jak wejdzie ten podobno R E W O L U C Y J N Y patch co expi się postać w 8h XD to pogram dalej, po co zniechęcać ludzi i kazać im czekać niewiadomo ile? Aion i tak ma mało graczy w porównaniu do poprzednich lat więc zniechęcanie nowych graczy tylko dlatego że to bez sensu bo “zaraz” (najprędzej w okolicach września) wejdzie nowy super patch i wszystko pozmienia. Niech sobie grają i poznają podstawowe mechaniki, lokacje i ogólnie wygląd gry bo ten R E W O L U C Y J N Y patch nie zmieni tego że ta gra stanie się nagle Jajon’em 2. ;3

1lajk

Jakby się uprzeć to można go nazwać Aion’em 2 :slight_smile: