Gierka MMORPG- tylko na klawiaturkę

To moze podlacz kontroler? Osobiscie czasami jak podlacze kompa do projektora do gram w wowa na kontrolerze dla zabawy. Da sie robic wszystko normalnie bez klawiatury procz raidow i bardziej wymagajacych dungeonow ;)

tutaj masz filmik z tego jak to wyglada :) i link do pobrania

Btw. abstrahując od pytania. Też się borykałem z podobną zagwozdką, jednak doszedłem do wniosku, że przy dzisiejszym sprzęcie nie muszę wozić ze sobą lapka czy netbooka żeby w coś pograć po drodze. Smartfon jest o wiele poręczniejszy, jest teraz mnóstwo fajnych tytułów na telefon i... można wymieniać i wymieniać plusy. Nie bez kozery tyle mobilnych produkcji się wysypuje ostatnimi czasy.

LOL! Granie na telefonie, to jak lizanie lizaka przez szybkę. Zero funu. Gry są tylko nędzną imitacją tych na pc/konsole, a mizianie palcem po szybce smartfona to męczarnia nie dająca przyjemności. Owszem, można wozić ze sobą całe akcesorium jak pady, ale po co?

https://www.ceneo.pl/9112682

Taka myszka i możesz nawet jeździć po wszystkim z wyjątkiem szkła (nawet po brzuchu)

Może nie do końca tego szukasz, ale ESO ma swoje wersje na ps4 i xboxa, natomiast w wersji na pc po podłączeniu pada i wybraniu w opcjach "Gamepad Mode" interfejs zmienia się na dostosowany pod pada jak na konsolach i możesz sobie spokojnie pykać.

 LOL!  Granie na telefonie, to jak lizanie lizaka przez szybkę. Zero funu. Gry są tylko nędzną imitacją tych na pc/konsole, a mizianie palcem po szybce smartfona to męczarnia nie dająca przyjemności. Owszem, można wozić ze sobą całe akcesorium  jak pady, ale po co?

Mnie się podoba, szczególnie, że kilka większych karcianek jest na telefon, lubię też gry logiczne. Ostatnio widziałem też jakieś moby, choć nie testowałem. Generalnie do jazdy gry nie muszą być specjalnie wymagające, byleby zabiły czas, przynajmniej ja z takiego założenia wychodzę. Nie lubię się zagłębić w coś, co będę musiał za pół godziny, czy godzinkę opuścić. Tak na prawdę to co kto lubi :)

Przecież na telefony są też emulatory gier konsolowych, może więc ten cały androidowy syf odpuścić.

A z gierek np tree od savoir, lub teso.

American Conquest, strategiczna stara fajna gierka, jak pamiętam bez myszki też można grać.

Witam,

Nie dawno stałem się posiadaczem laptopa i poszukuje gierki która gra się TYLKO na klawiaturze.

Ze względu na kulawość myszki tytuły gdzie jest ona konieczna odpadają :( Wiem , że " przecież nie ma problemu podłączyć'' lecz laptop jest używany w miejscach gdzie fizycznie nie ma możliwość aby myszka była na czymś położona ( pociąg lub autobus )

Gra musi posiadać :

-Multiplayer

I w sumie to wszystko ;)pozdrawiam :)

TOS

myszka tylko do interakcji z NPC’ami, zakupów lub ewentualnym podejrzeniu statystyk innych graczy ;))

Witam somsiada górnika :).

@Topic:

Dragon saga, elsword, tree of savior.

Myszka potrzebna tylko do obsługi ekwipunku, ulepszania przedmiotów itd, do samego gameplayu nie jest potrzebna kompletnie.