Gierka MMORPG- tylko na klawiaturkę

Witam,

Nie dawno stałem się posiadaczem laptopa i poszukuje gierki która gra się TYLKO na klawiaturze.

Ze względu na kulawość myszki tytuły gdzie jest ona konieczna odpadają :( Wiem , że " przecież nie ma problemu podłączyć'' lecz laptop jest używany w miejscach gdzie fizycznie nie ma możliwość aby myszka była na czymś położona ( pociąg lub autobus )

Gra musi posiadać :

-Multiplayer

I w sumie to wszystko ;)pozdrawiam :)

Spróbuj elsworda, rola myszki tam to tylko klikanie ok i zmiana ekwipunku.

ta to powodzenia w ulepszaniu skilli w elsword bez myszki...myszek nie ma tylko w technologii flash..ale bez myszkowo prawie że posiada devilian i część dungeonówek..ale bez myszki nie dasz rady w końcu tak trzeba jej użyć

Mmorpg bez konieczności używania myszki nie znam, jedyne co mi przychodzi do głowy to jakieś bijatyki, lub wyścigi

Nie grałem (jeszcze) ale zdaje mi się, że w Brawlahlli nie jest konieczna

Mortal Combat

NFS/Forza/The Crew

Btw. abstrahując od pytania. Też się borykałem z podobną zagwozdką, jednak doszedłem do wniosku, że przy dzisiejszym sprzęcie nie muszę wozić ze sobą lapka czy netbooka żeby w coś pograć po drodze. Smartfon jest o wiele poręczniejszy, jest teraz mnóstwo fajnych tytułów na telefon i... można wymieniać i wymieniać plusy. Nie bez kozery tyle mobilnych produkcji się wysypuje ostatnimi czasy. Jedyny mankament to czas pracy baterii, ale żeby sobie z tym poradzić kupiłem powerbanka z dużą pojemnością - starcza mi na ponad 2 naładowania smartfona, a mieści się w kieszeni i problem z głowy. Może to rozwiązanie też Ci będzie odpowiadać.

Choć z drugiej strony, odkąd mam pocketbooka prawie przestałem w cokolwiek grywać w drodze. Też mogę polecić :) Książki so kul.

@edit

Jeszcze mi wpadło do głowy z gier online - np. crossout, robocraft lub wot.

Dungeon fighter online się chyba nada

ograniczać się do jednego, może dwóch MMORPGów tylko dlatego że najtańsza myszka kosztuje w sklepie 10 zł? to nie jest już nawet śmieszne, to jest głupie xD

Spróbuj Elsworda, tam możesz grać bez myszki chyba

Człowieku kup sobie jak normalny człowiek myszke i graj w co chcesz jprdl to takie trudne ?FailFish

Gdy siedzę w pociągu to gdzie mam tą myszkę położyć jak trzymam laptopa na kolanach ?

Dlatego napisałem ten wątek aby znaleźć grę gdzie myszka kompletnie nie jest potrzebna lub odgrywa bardzo małą role

Przecież napisał wyraźnie, że nie zawsze jest miejsce, gdzie myszkę można ulokować. Dobrze to rozumiem, szczególnie w pociągach jeśli nie siedzisz przy oknie (a nawet jak siądziesz przy oknie to nie zawsze są stoliczki w nowych, wspaniałych pojazdach naszego kochanego przewoźnika).

Tera online + Pad

W każdą grę da się grać bez myszki i klawiatury tylko trzeba wiedzieć jak ustawić sterowanie. Dajmy na przykład jednego z lepszych graczy pvp w moim aliansie w EvE. Tutaj jego kanał na twitchu: https://www.twitch.tv/accessiblegamer/videos/all.

Miał wypadek i jest sparaliżowany od szyi w dół, tylko ledwo może rękami ruszać. Gra we wszystkie gatunki gier i w nich wymiata a steruje komendami głosowymi i wykrywaniem ruchów głowy.

Puentą tej wypowiedzi jest to: Pobaw się w ustawieniach sterowania.

Gothic2 Multiplayer xD

Stara dragonica online

Niedlugo ( za miesiac) wyjdzie closers online od enmasse

Metin? Tam się prawie nie używa myszki.

Hmm sprawdzę kilka tytułów które podaliście :) zobaczymy co z tego będzie

Tree of Savior - rola myszki tylko do rozdawania statów i ekwipunku + itemshopy.
Cała reszta (nawet Questy od NPC'ów) - klawiatura.
Od walki, przez skille - klawiatura :)

Ogólnie to szukaj platformówek takich jak maple story, dungeon fighter online, closers online albo elsword, bo w takich do poruszania się używasz strzałek, a skille masz na klawiaturze. Myszkę używasz poza walką, więc spokojnie na touch padzie dasz radę.

Dungeon Fighter Online świetnie sie srpawdzi na podróże. Przy okazji będziesz miał takie coś- ze wiesz ze w ym czasie coś w grze zrobileś a nie stoisz w miejscu jak w większości gier.

Dark soulsy dobrze sie sprawdzają na samej klawiaturze przez auto namierzanie przeciwników. W ustawieniu WSAD chodzisz JKLI praca kamery UOPH; QER rózne akcje.

Warthunder będzie idealny. Bardziej samoloty niż czołgi

Z MMO to może być Arkadia Mud, nie potrzebujesz w ogóle myszki

Wykombinuj sobie jakąś podkładkę, którą będziesz mógł trzymać na miejscu touchpada i w ten oto magiczny sposób możesz używać myszy. Może nie do końca wygodne, a jednak możliwe.