Gierka o zabijaniu Potworków

Serwus, szukam gierki żeby pozabijać sobie potworki. Ostatnio grałem w Arnmoire, tylko że teraz zmieniają się w Arnheim. I dlatego przychodzę z zapytaniem czy ma ktoś może jakąś fajną gierkę z NIE PUSTYMI SERWERAMI, tak żeby sobie po napieprzać w potworki. Tylko proszę o jakieś w miarę nowe tytuły. Nie interere mnie jakiś Metin, Tibia i takie klasyczki. Coś nowego, thank you !

1lajk

Z nowych gier mogę polecić BDO jeśli tylko chodzi ci o zabijanie potworków to gra spełni twoje wymagania lecz gdy będziesz chciał coś osiągnąć to będziesz zmuszony do wydania trochę kasy.
Drugą opcją jest Path of Exile sieciowy hack’and’slash podobny do diablo tylko trochę lepsze w niektórych miejscach.
Inne gry które mogę polecić to: Star Wars: The Old Republic (Wersja na steamie ma teraz drugi powiew świeżości), Guild Wars 2 (Podstawka darmowa jak cię wciągnie to dokupujesz resztę rzeczy), Albion online ( tu posłużę się cytatem “Jesteś tym co nosisz”), Final Fantasy XIV (masz dostęp do triala chyba do levelu 35 ale chyba to się niedługo zmieni do 60).
Gry które z całą pewnością mogę polecić: World of Warcraft, The Elder Scrolls Online, Neverwinter

Podobają mi się w miarę te tytuły tylko problem w tym że są skompilowane. TZN. szukam prostej gierki bez 10 umiejętności i jakiś super powerów, chciałbym pograć w coś prostego właśnie dla tego tak dobrze mi się grało w Arnmoire, bo był prosty.

Wygląda zacnie aż sprawdzę :slight_smile:

Sprawdziłem i gierka słaba , grafika leży chociaż nie jest najważniejsza , mechanika nudna zbyt prosta . Puste serwery , na start jakieś eventowe buffy które daje zbyt wiele .
Ostatni update miał miejsce w 2018 roku co oznacza że od 2 lat gra nie jest rozwijana .
Tyle .